Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma voltam egy állásinterjún...

Ma voltam egy állásinterjún és az első fél óra azzal telt el hogy a nő a családomról és az anyagi helyzetükről kérdezgetett. Miért fontos ez? Kicsit bunkóságnak éreztem

Figyelt kérdés

Ilyeneket kérdezett hogy mivel foglalkoznak a szüleim, mennyit keresnek,van-e testvérem és ha van mivel foglalkoznak, hol tanultak?


Kicsit undorítónak találtam... És nem mellesleg egy bunkó, flegma, lenéző stílus is társult a kérdések mellé... Marketinges cégnél voltam.



#állásinterjú #flegmahr-es
2012. dec. 3. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt kérdez, amit akar. Te pedig arra a kérdésre tagadod meg a választ, amire akarod.


A céget minősíti, ha a felvételiztető bunkó. Az pedig téged minősít, hogy egy ilyen céghez akarsz menni dolgozni.

2012. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezek után nem igazán akarok menni dolgozni, a kedvemet is elvette az egésztől. Egy állásinterjún a felvételiző ember meg szerintem van olyan stresszbe és olyan kiszolgáltatott helyzetbe (legalábbis én, pályakezdő vagyok ez volt az első interjúm) hogy nem igazán tudtam felmérni hogy ha megtagadom akkor mennyire rontja az esélyeim.. de ezek után már átgondolva, nemis érdekel ez a cég...
2012. dec. 3. 18:05
 3/6 A kérdező kommentje:
*oda menni dolgozni
2012. dec. 3. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyes ;)

Ezt hívják rutinnak, ma is szereztél egy kicsit. A 10. interjúdon már egész jó leszel :))

2012. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem!!!:-)
2012. dec. 3. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami ACN, brokernet, vagy ezekhez hasonló, hihetetlen színvonalas állásinterjún vettél részt, ahol az lett volna az interjúztató célja, h kipuhatolja, h kikre tudnál rásózni valami szar biztosítást.
2012. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!