Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első csók jól sikerülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók jól sikerülése fontos tényező egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Eléggé! Mert ha pl elhúzza a fejét, vagy csak úgy elviseli, akkor annak a kapcsolatnak harangoztak!
2012. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem, bár ez attól függ hogy érted. Ha nem valósul meg, mert az egyik nem akarja, az nyomot hagy, de ha csak elbénáskodták, az egy poén, semmi további következménye.
2012. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Egy ideig az lehet....ha elbénázod akkor az olyan nyomot hagyhat egy darabig, hogy például a 10. csókig nem lesz annyira kívánatos az egész csókolózás téma a másiknak
2012. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Hát, azért ezt kétlem. Az már művészet, hogy valaki annyira elbénázza, hogy a másik ne akarja megcsókolni.


Ha ez az eset áll fenn, akkor a tanácsaim:

- fogmosás

- szájvíz

- harapások mellőzése

- protézis behelyezése

2012. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

4.


Nekem már volt olyan hogy egy ideig nem volt kellemes mert féltem hogy olyan lesz mint az első


Üdv. : 3.

2012. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
De mit cseszett el a párod? :D Ezt mondd már el, mostmár őszintén érdekel mit lehet ennyire elrontani :D
2012. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Pl teljesen ki volt száradva a szája....nemtudom hogy nem vettem észre de tiszta cserepes volt....szájíz..urist'n :D


szerintem reggel el is felejtett fogat mosni..szóval amikor közel hajoltam akkor szaga is volt...


és maga a technika sem volt az a legjobb...olyan feszített volt, mintha muszályból csinálná..


szóval életem legroszabb csókja :D

2012. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Na igen, de ez nem a bénázásból adódik, hanem igénytelen volt a srác :D Mi az, hogy reggel nem mos fogat? :DDD Elhányja magát mindenki, akihez hozzászól :D
2012. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kedvel a másik személy, akkor nem para. Másik esetben nem tudom, nem próbáltam:D A jelenlegi barátom.. nos nem egy csókbetyár:D Vagyis az első csókunknál még nem volt az, de egyre jobb lesz. Nem is zavart, hogy nem volt jó a technikája, mert oda voltam érte:)
2012. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Az a vicces benne, hogy csaj volt az illető :D


És igen, ha csak a technika rossz akkor azzal nincs semmi baj :) :D

2012. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!