Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol jobb a munkalehetőség?...

Hol jobb a munkalehetőség? Győrben vagy Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten abban az esetben van munka ha valamelyik ismerősöd bedug valahova. Amúgy nincs... Tapasztalatból mondom!
2012. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét városban elég jók a lehetőségek, de ez végzettségtől is függ. Ha teszem azt, koncertorgonista vagy, akkor azért Budapest jobb választás. Végzettség nélkül vagy pl. mérnökként Győr is nagyon jó.
2012. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elektronikai műszerész vagyok, egyetemet nem végeztem.
2012. dec. 11. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Győr inkább az iparra épült, ott szerintem könnyebb. Műszaki emberek jó eséllyel tudnak itt elhelyezkedni. Győri vagyok.
2012. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a 2 város a legjobb munkalehetőségek szempontjából. Most így nem lehet megmondani, hogy a te végzettségednek megfelelően Győrben 15, Bp-n meg 17 munkalehetőség van.


De ez a 2 legjobb hely Mo.-n, illetve Sopron, csak az kisebb.


Végül is mindegy, egyértelműbb lenne, ha pl. azt kérdezted volna, hogy Bp, vagy Békéscsaba.


Szóval mindkét helyen jó.

2012. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!