Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rossz a helyzet?

Tényleg ilyen rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Ma kb a 15. mikor lesz a csaladipotlek utalása kérdést olvasom. Tényleg ilyen rossz a helyzet, hogy az a kis összeg ennyit jelentsen, hogy nem mindegy, hogy ezen a heten vagy a jövő heten érkezik?
2012. okt. 27. 11:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén te hol éltél eddig?
2012. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2012. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Magyarországon. Tudom, hogy nyomor van, de ennyire? Én is kisgyereket nevelek es kell a pénz, de olyan meg nem volt, hogy igy "remegjek" érte, hogy ne legyen szinte semmi pénzem es csak arra számításak.
2012. okt. 27. 11:21
 4/36 A kérdező kommentje:
De az ilyenek mit csinálnak egy váratlan kiadásnal? Gyógyszer a gyereknek miből lesz ilyenkor pl?
2012. okt. 27. 11:22
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönből.


Én is ebben nőttem fel,meg is fogadtam hogy gyereket nem vállalunk amig nincs annyi tartalék hogy munkanélküliség esetén is legyen pénzünk.

2012. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Ezért is égett a fejem, mikor hónapokig nem jött, és nem vettük észre. Mikor felhívtam őket, hogy már több hónapja nem érkezett utalás elnézést kértek, majd döbbenten kérdezték, hogy hogy lehet, hogy nem szóltunk rögtön.

Mi szerencsések vagyunk, de az ország nagy része elkeserítő anyagi helyzeben van. :(

2012. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Flector 67 ***** válasza:
100%
És ez már csak rosszabb lesz.
2012. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Váratlan kiadás nálunk szóba sem jöhet, egyszerűen nincs rá keret, örülök, ha hónap végéig ki tudom fillérezni a maradék pénzt élelmiszerre és pelenkára.


Gyógyszer sajnos nincs pénzünk venni.

Ha nagyon kell, akkor kölcsönkérünk akitől tudunk (de az ismerősöknek sincs sajnos), így is ég a pofánk, ha kuncsorogni kell, de ez van itt, Borsodban.

2012. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
28%
Vannak olyanok, akik nagyon rosszul bánnak a pénzzel és ezért epekedve várják a családi pótlékot. Nyomor pedig Afrikában van, nem pedig Magyarországon. Sokan keresnek keveset, ez igaz, de ha az igények igazodnának a fizetésekhez, akkor azt a keveset is be lehetne osztani. Csak ugye a minimálbéresnek 4 gyerek kell, meg nagy lakás, meg nagy autó.
2012. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Flector 67 ***** válasza:
100%

Kedves 9.


Próbálj meg 90 nettóból félrerakni. Hajrá.

2012. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!