Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Help:hol...

NAGYON FONTOS! Help:hol tudnék keresni/találni kiadó szobát, vagy bármi ilyesmit diák számára Tolna megye közelében? Tolna megye lenne jó

Figyelt kérdés

kifejtem bővebben.Ott fogok tanulni jövő évtől,és kellene találni helyet,ahol meghúzhatnám magam majd.Olyan kéne,ami nem drága.Gondoltam itt olyanra,hogy például valaki ,mondjuk egy idősebb hölgy keresne lakótársat,és odalehetne költözni,persze fizetnék neki érte,de azért az mégis olcsóbb gondolom,mintha vennék egy lakást.Van ilyen egyáltalán? Szóval szoba kellene :S és nem tudom hol érdeklődjek.

ingatlanok.hu-n már néztem.nem találtam.

köszönöm


2009. aug. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj fel egy hirdetést abban a városban,ahol lakni akarsz.Vagy esetleg a plébániákon érdeklődj.Sokszor ott is tudnak segíteni.
2009. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édesem!

Az ingatlan.hu oldalon ELADÓ házak/lakások vannak, ott nem foglalkoznak albérlettel...


Olyan hirdetős oldalakat keress, ahol ALBÉRLETET hirdetnek!


Szoktak diákok úgy is kivenni 1-1 önálló lakást, hogy 3-4-en költöznek össze. Így mindenkinek megfizethető és kényelmesebb önálló lakásban lakni.

2009. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.megpróbállom.azlesz :]

második válaszoló: az a baj,h. nekem nincs kivel összeköltözni

2009. aug. 22. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha főiskolás/egyetemista leszel, akkor érdemes bemenni a suliba és ott körülnézni, hátha vannak hirdetések a faliújságon "lakótársat keresünk" szöveggel.

Esetleg nézz körül ezeken az oldalakon, ezek a helyi lapok internetes oldalai, itt is szoktak hirdetések lenni (Tolna megyei vagyok, ezért ismerem őket)


[link]


[link]

2009. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :] megnézem
2009. aug. 23. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!