Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelnél internetes aukciós...

Rendelnél internetes aukciós oldalról és társairól karácsonyi ajándékot, színházjegyet, koncertjegyet? Van már rossz tapasztalatod az ilyen adok-veszek oldallal e téren?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
3 éve vaterázok, összesen(megnéztem:) 381-szer vásároltam, és mindegyikre pozitív értékelést adhattam.
2012. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is több éve rendelek aukciós oldalakról, webshopokból de még sosem volt rossz tapasztalatom. érdemes elolvasni az eladóról/webshopról szóló értékeléseket, véleményeket az eddigi tranzakciói alapján, csak olyantól vásárolj akinek sok és jobbára pozitív a mérlege.
2012. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rendelnék, akartam is, csak nem találtam amit kerestem. cipővel szívtam már meg, eggyel nagyobb számot küldtek mint amit rendeltem.
2012. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van.Igy már 6 éve neten rendelem a karácsonyi,szülinapi ajándékokat.Eddig mindig sikerem volt és ki sem kellett mozdulnom.
2012. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én üdülési kupont rendeltem mostanában, postai utánvéttel, nem küldték meg, hiába e-maileztem többször. De van sok pozitív tapasztalatom is, szóval rendelnék.
2012. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én rendeltem,de a rendezvény után egy héttel kaptam meg a jegyet
2012. dec. 20. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is rendelem már jegyet, és vásároltam is.. Sose volt gond..
2012. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én soha semmit így nem vennék.

Egy bolt weboldaláról igen, de magánszemélytől nem.

2012. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sok dolgot vettem már neten. Aukciós oldalról is, apróhirdetésen keresztül magánszemélytől is, és online boltból is. Eddig minden rendben ment. Egyszer volt, hogy 2 db terméket rendeltem és fizettem is ki, de csak 1 db volt a csomagban. Telefonáltam, és sűrű elnézéskérések közepette küldték is azonnal a hiányzó terméket. 2 nap múlva már nálam is volt.

Párszor már én is hirdettem és adtam is el apróban használt cuccot, és akkor is minden rendben ment.

2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!