Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olvasta valaki Stephen Covey...

Olvasta valaki Stephen Covey A sikeres emberek 7 szokása könyvét? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A "főnököm" ajánlotta, mert mindenért képes vagyok izgulni és azt mondta hogy vannak dolgok amikre van befolyásom és vannak amikre nincs. Nah és hogy az amiért aggódom le kell szűkíteni azokra a dolgokra amire van befolyásom, a többi miatt meg kár aggódni, mert azok nem rajtam múlnak... Meg hogy olvassam el a könyvet...


Hát még az elején vagyok. De csak annyit szűrtem le belőle hogy egy manipulatív rühes p.csa vagyok aki szarik az emberekre... amit eddig is sejtettem, meg közeli barátok, rokonok akik ismerik az igazi arcomat mondták már, de nem nagyon érdekelt, mert sikeres voltam.

Viszont most ez a magatartás nem működik a felnőtt világban, itt ahogy manipulálom az embereket úgy veszítem el a bizalmukat azt hiszem... és inkább tartanak tőlem mintsem tisztelnének.


Neked miben segített a könyv ha segített?


Az aggódás meg megint, el se tudja képzelni miket el nem intézek azzal hogy agyon csűröm csavarom a dolgokat, persze közben mindig aggódom hogy vajon sikerül-e úgy kihozni mindent ahogy én akarom...


2012. dec. 25. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!