Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai előreutalás lehet hogy...

Postai előreutalás lehet hogy átvertek, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Előreutaltam a pénzt és már akkor kezdődtek a gondok hogy 2 nap helyett 5 nap múlva kapta meg az illető.Most már 3. hete várom hogy küldje a csomagot de még mindig sehol semmi.Meg mindig kérdeztem hogy mivan már és mondta hogy holnap x-feladja utána azt mondta hogy y-adta fel sima levélként.Vagyis nem csomagként kapom akkor azon nincsen kód amivel nyomon lehetne követni a csomagot. Ha tényleg átverésről van szó mit tudok tenni? Megvan a csekkről az a rész amit visszakaptam és a weboldalt is elmentettem amin megtaláltam a hirdetést.(magánszemélyről van szó)

2012. dec. 26. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen oldalon láttad a hirdetést? feltételezem, hogy apród, jófogás vagy vmi hasonló...

Sima levelet valóban nem lehet nyomon követni, így nincs rá semmi garancia, ezért kell ajánlottan kérni.


Minden napra jut egy ilyen kérdés itt az oldalon!

Miért nem lehet megtanulni, hogy ilyen oldalakon SOHA NEM SZABAD ELŐRE UTALNI!

Naponta sok embert vernek át így, nem hinném, hogy még nem hallottál róla.


Tegyél feljelentést, de sok esélyed nincs, hogy visszakapd a pénzedet.

2012. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
apródon és jófogáson is láttam a hirdetést.Az segít valamit hogy lementettem az oldalt és a csekken rajtavan a cím amire utaltam?
2012. dec. 26. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiába teszel feljelentést, az illető azt fogja mondani, hogy ő feladta a levelet. Ilyen esetben a rendőrségnek kellene bizonyítani, hogy nem adta fel, ami lehetetlen.
2012. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!