Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal help! Kaptam pénzt, de...

Paypal help! Kaptam pénzt, de épp nincs bankszámlaszámom, sem kártyám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A paypalon tehát csak a mailcímem van megadva, nincs hozzárendelve semmilyen banki adat -mivel nincs. A kapott összeggel, amelynek érkezéséről mailben értesített a ren dszer ilyenkor mi a teendő? Visszamegy a feladóhoz? Ugye nem? Át tudom-e küldeni pl más bankszámlaszámára/kártyájára? Légyszi úgy magyarázzatok, ahogy egy extra szőke nőnek tennétek, egyáltalán lövésem sincs a paypalról.

#PayPal #nincs saját bankszámla
2012. dec. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

olvasni tudsz? ha igen, akkor használni kellett volna ezt a képességed, amikor regisztráltál...

[link]


pl az ebayen el tudod költeni a pénzt a számláról

2012. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kulturált" választ, többet elmond rólad, mint hinnéd... Kíváncsi vagyok egy mandulaműtét leírásával hogyan boldogulnál, ha elolvasod, pedig ha írni tudsz nyilván az is megy... Nekem pl az a könnyebb- igaz, nem embereknél. Valaki esetleg képes segíteni a kérdésemben? Pl válaszolni arra, hogy más bankszámlaszámát hozzá tudom-e rendelni pénzkivétnél a saját mailcímemmel ellátott paypalhoz?
2012. dec. 26. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt most buktad, mert a mandulaműtét leírását is megérteném, pláne, ha érdekelne (azért tanultam 2 évig anatómiát ;))


a kérdésedre a válasz le van írva a linken, ha ott nem tudod megérteni...buta dolog úgy elfogadni egy szerződést (mert ezt tetted, amikor regisztráltál), hogy nem olvasod el


amúgy a válasz nem, nem használhatod más bankszámlaszámát, csak a sajátodat

2012. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem érdekel, mire vagy képes, hisz normális válaszra korlátozott mértékben. Ennek ellenére én viszont nem oktatnálak ki- a stílus maga az ember. Ismét kérdezem, mi a teendő ez esetben? Nyitnom kell egy bankszámlaszámot szélsebesen? Kedves eddigi kommentelő, hagyd meg a lehetősget a válaszra azoknak, akik képesek ezt normális hangnemben megtenni. Köszönöm.
2012. dec. 26. 13:42
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Ha szükséged lenne a kapott összegre, akkor nyitnod kell egy bankszámlát.

Vagy el is tudod vásárolni a rajta lévő összeget, sok helyen lehet paypallal fizetni.

2012. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!