Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SPAR-ban óvszerre és üdítőital...

SPAR-ban óvszerre és üdítőitalokra/édességekre elfogadják az erzsébet utalványt?

Figyelt kérdés

a spar honlapján ezt találtam, hogy mikre nem fogadák el:

-Kozmetikai termékek.

-Mosó- és tisztítószerek: minden, szappant és/vagy egyéb felületaktív anyagot tartalmazó anyag vagy készítmény, amelyet mosási vagy tisztítási folyamatokra szánnak. A mosó- és tisztítószerek különböző formájúak lehetnek (folyékony, por, paszta, rúd, kocka, egyéb öntött formák, stb.), amelyeket háztartási, közületi vagy ipari célra forgalmaznak vagy használnak.

-Dohány és dohánytermékek.

-Szeszesitalok: minden alkoholtartalmú ital, kivéve a gyógynövények gyógyászati jellegű szeszes kivonatát és az ezek felhasználásával készült terméket, továbbá az 1,2%-nál kevesebb alkoholtartalmú üdítőitalokat.



az óvszer kozmetikai terméknek számít? (szerintem nem amúgy.)


2012. dec. 27. 01:49
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

"az óvszer kozmetikai terméknek számít? (szerintem nem amúgy.)"


Nem, az mosó- és tisztítószer, hiszen kefélsz vele :P

2012. dec. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!