Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes hírdetéssel kapcsol...

Internetes hírdetéssel kapcsolatban, hol tudok reklamálni?

Figyelt kérdés

2007-ben meghírdettem eladó lakásunkat egy oldalon, sajnos azt már nem olvastam, hogy 30 napon belül ha nem törölöm a hírdetést akkor fizetni kell 2700 Ft+áfa/hó.

Fél év múlva lepődtem meg amikor kaptam a csekket 16200 ft-ról 5 havi hírdetési díjról(az első hónap "ingyen volt"). Akkor rendeztem mindent, töröltem a hírdetést, sőt még a regisztrációmat is( utánna próbáltam, hogy belépek nem engedett) így meg is nyugodtam. Erre ma kaptam egy felszólító e-mailt, hogy 55450 Ft tartozásom van amit sürgősen utaljak át nekik. A számlarészletezés így néz ki: 5*2700+áfa= 71280 ebből befizettem a 16200-at+ rájön a felszólítás díja, így jön ki az összeg 55450 Ft-ra. Az akkori levelezésem kinyomtattam, elő kell keresem, akkor visszajeleztek, hogy törölték a hírdetést.


2009. aug. 25. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először próbáld meg velük lerendezni, küld el a visszaigazoló levelet, hogy törölték, a bizonylatot, hogy addigi tartozásodat rendezted. Lehet, hogy csak adminisztrációs hiba miatt nem érzékelik, hogy már nem vagy ügyfelük.

Azért keresd ki a hirdetésedet, hogy biztos, hogy törölték? Ha nem, reklamálj - bár azt írtad, hogy a törlést visszaigazolták, biztos, ami biztos ellenőrizd.

Ha pedig nem jutsz dűlőre, akkor fogyasztóvédelemhez kell fordulni.

2009. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már írtam nekik, és visszajeleztek, hogy administrációs hiba történt nem áll fenn tartozás. Viszont ami idegesít, hogy kértem újból, hogy töröljék a regisztrációt, de arról nem szólnak semmit. most azt hiszem újból megy egy levél, hogy adataim törlésének kéréssel. Létezhet, hogy nem lehet törölni egy regisztrációt?

2009. aug. 25. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik, hogy nem tudják törölni a regisztrációt, legyél kitartó.

Örülök, hogy megoldódni látszik az ügy :)

2009. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Írtam, mégegy levelet, hogy kérem a törlést.

De visszajött, hogy nem lehet kézbesíteni!

Hát ez röhej!

2009. aug. 26. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, most már nagyon érdekel, hogy melyik banda ez.
2009. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ingatlanbazar.com

De most megint nem tudok belépni!!

Kinyomtatok minden levelet és őrzöm a többivel, mert Szerintem nem lesz vége! Nem semmik, igaz?

2009. aug. 28. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Hirtelen a bokámig leizzadtam, mert mi is áruljuk a lakásunkat, de mi (többek között) az ingatlanbazar.HU-n és ott semmilyen "egy hónap után fizetni kell" szöveget nem olvastam...


A szabályzatukban egyébként benne van, hogy megszűnik a szerződés, ha az ügyfél kéri a regisztráció törlését. A szabályzatban egyébként az is benne van, hogy megszűnik a szerződés ha új szabályzat lép életbe... (8.4 pont). A mostani szabályzat dátuma pedig 2009.08.14.


Alul van kapcsolat pont, ott próbáltál már levelet küldeni nekik?

2009. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Na ne hülj el!

Az ingatlanbazar.hu-n én is hírdetek, az o.k!

De ez becsapós mert ingatlanbazar.com! Egy lakiteleken bejegyzett cég!

2009. aug. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!