Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy éve nem találok munkát....

Egy éve nem találok munkát. Mehetek most munkanélkülire, vagy van vmi időkorlát?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, felsőfokú végzettséggel. Mennyi lenne a segély összege?
2009. aug. 26. 09:15
 1/2 anonim válasza:

Mehetsz munkanélkülire.Egy évig viszont nem volt fizetve tb,adó stb.

Az ellátás összege maximálva van,azt gondolom a keresetedből fogják kiszámolni,ha megvannak még az előző munkahelyedről a papírok.Bár erre a részre nem tudom van-e valami más rendelkezés,mivel 1 éve nincs bejelentett jövedelmed.

2009. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen mehetsz, én 2 hónap után jelentkeztem be, a támogatás mértékét ugy tudom a fizetésed arányában határozzák meg, de hogy pontosan hogyan nem tudom megmondani, de ezeket a neten meg is tudod nézni, valahol biztos fenn van
2009. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!