Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha más adja be...

Mi van akkor, ha más adja be az önéletrajzom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hirdetésben az szerepel,hogy "a fényképes önéletrajzot xxxxxxx. szám alatt kérjük leadni." Ha a férjem a közelben dolgozik és megkérem,hogy adja le az én önéletrajzom a portán,az rosszul veszi ki magát?


2013. jan. 9. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az bizony nagyon rosszul veszi ki magát, mert így a cégnek azt a jelzést küldöd, hogy még arra sem vagy hajlandó hogy személyesen add le az önéletrajzod. Ezek után szerinted mit fognak gondolni rólad, milyen munkaerő lehet, ha még az önéletrajz leadását is mással végezteted el?
2013. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos,köszi a választ!
2013. jan. 9. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem veszi ki magát rosszul. A legtöbb helyen, ahol leadást kérnek, nem is maga a HR-es veszi át, hanem a recepciós, a tikárnő, stb... és ő juttatja el a megfelelő személynek. Én emiatt biztos nem utaznám át a fél várost. Küldd el nyugodtan a férjeddel.
2013. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudom elképzelni, hogy egyes helyeken a HR-es elvárja, hogy munkaidőben folyamatosan zargassák azzal, hogy az önéletrajzokat leadják személyesen neki... Jó eséllyel a portás/titkárnő van kijelölve "gyűjtőnek", ő pedig lesz@rja, hogy ki és milyen körítéssel adja le a papírokat.
2013. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!