Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvétnél ellenőrizhetem a...

Utánvétnél ellenőrizhetem a csomag tartalmát mielőtt fizetek?

Figyelt kérdés

Vettem egy egeret, és meg akarok róla győződni mielőtt kifizetem, hogy meg van e minden, garanciajegy meg egyáltalán az amit vettem.


Kibonthatom a csomagot?



2013. jan. 10. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizetted a csomag ellenértékét, csak akkor bonthatod ki. Szóval nem, nem nézheted meg a csomag tartalmát mielőtt átvennéd.
2013. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak azután bonthatod ki, miután kifizetted.

A postának/futár cégnek csak az a dolga, hogy kiszállítsa a csomagot egyik embertől a másikhoz, őket nem érdekli, hogy mi van benne.

2013. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Fizetés előtt nem,de utána,még a kézbesítő jelenlétében igen,és ha valami nem stimmel vehettek fel jegyzőkönyvet.
2013. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem és ha nincs sérülés a burkolaton hiába bontod ki a kézbesítő előtt nem fog jegyzőkönyvezgetni(kézbesítő egyébként sem állíthat ki jegyzőkönyvet).Tulajdonképpen a postás (posta) feladata csak annyi amiért fizetnek neki:eljuttatni egy zárt küldeményt A-ból B-be majd a beszedett pénzt vissza (semmi köze hozzá hogy mi van a csomagban).Ha mégsem az van benne amit vártál a pénzt nem fogja visszaadni neked sem a postás sem a posta (nem is az ő hibájuk).
2013. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Fasza.


Na mindegy, ha nem azt kapom amit vettem, akkor jobb ha a fazon elmond egy Miatyánkat :)

2013. jan. 10. 16:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Még valami: Szombaton ugye nincs csomagkézbesítés?
2013. jan. 10. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Szombaton nincs.

Apród, jófogás meg hasonló oldalakról való rendelésekkel nagyon vigyázz, sok embert átvernek! Itt az oldalon is naponta lehet olvasni kérdéseket erről.

2013. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hardverapro-ról van, de ha valamit elkummant, számlaszám meg név alapján azonosítani tudom, megadta :D
2013. jan. 10. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szombaton is van csomagkézbesítés,de csak a z EMS gyorspostát és a "szombati kézbesítés" különszolgáltatással feladott csomagokat viszik ki.Persze ezek kicsit drágábbak is mint a 'sima' csomagok.
2013. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!