Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatok otthon végezhet...

Hol találhatok otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés
NEM internetes kamukra gondolok!Olvasgattam, hogy vannak otthon végezhető munkák, fordítás, kérdőív kitöltögetős-telefonos.És hogy ezek be is jelentenek!Ilyet hol találok?
2009. aug. 28. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
miért nem mész el egy rendes munkahelyre????
2009. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz ilyet találni. Igen, van pár ilyen munka, de azokat azok végzik, akik sógor-koma-jóbarát viszonyban vannak a megfelelő emberekkel, a megbízókkal. Te biztosan nem fogsz találni! Inkább keress egy normális munkahelyet.
2009. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért kell visszakérdezni???Ezernyi oka lehet annak, ha valaki otthonról akar dolgozni!Hegy ne soroljam az én okaimat...Amúgy ezek a munkák tök normálisak, és elfogadottak nyugaton, csak itt még nem annyira...

minden esetre kössz a segítséget!

2009. aug. 28. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
miért kell visszakérdezni???XDXDLOL
2009. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
biztos azért akar otthon dolgozni h ne kelljen a kicsike s*ggét felemelni és elmenni....
2009. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

huuuu de "kedvesek" vagytok!Arra nem is gondoltatok, hogy otthon vagyok pici gyerekekkel??Azt hittem ez az oldal arra jó, hogy indoklás nélkül feltehetek kérdést, és segítenek!

köszi még egyszer!

2009. aug. 28. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!


sajna tapasztalattal nem tudok szolgálni,de itt van 1-2 tipp,h.miről ismerheted fel az átveréseket.(nem 100% h.így elkerülöd őket,de hátha)


innentől pedig írd be keresőbe h.otthoni munka,távmunka stb.és keresgess!


esetleg olvass fórumokat tapasztalatokkal!!!sok sikert!

2009. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

bocs a link lemeradt:


[link]


előző voltam

2009. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. aug. 28. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

minek az ilyennek gyerek??

ha dolgozol akk nincs időd a gyerekkel foglalkozni, azért mennek el GYES-re...h a gyerekkel tudjon foglalkozni....

2009. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!