Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztos otthon végezhető...

Biztos otthon végezhető munkát keresek, aki tud segítsen! Hol találhatok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ehhez tudni kéne, mihez értesz, mi a végzettséged.
2010. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos otthon végezhető ma már nincs hacsak nem önmagad találsz ki valami otthon végezhető válallkozsát. Nekem ez a véleményem. Én dolgozom munkahelyen és otthon is . Könyvelek éjt nappallá téve .((
2010. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A www.comforce.hu oldalon telemarketinges cég a karrier menünél van, lehet otthon dolgozni,illetve csak otthon lehet,weben zajlik minden,csak valakinek pl.nekem az volt a gondom hogy megbízási szerződéses,csak nincs főállásom,így nem tudtam elvállalni.Headset,internet,és a cég programjai( amik ingyenesek)kellenek hozzá.Emailben mindent elküldenek.
2011. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az előző egész jó :)
2011. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eltekintve attól, hogy a telemarketing kb minden munka legalja... te vagy az, aki idegeneket zaklatsz, hogy eladj nekik valami totál felesleges terméket. Ő mondjuk épp ebédel, nézi a kedvenc filmjét, tárgyaláson ül vagy éppen szeretkezik valakivel. És egy kicsit sem érdekli, miért hívod.

Engem két hét alatt kikészített a telemarketing, pedig nem magánszemélyeket hívtam, hanem cégeket...

2011. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Internetet es headsetet elkuldik emailben... XD


S.

2011. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak.Csak a programokat küldik el emailre.A többit neked kell biztosítanod(headset,internet)
2011. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!