Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai utánvétel - ebben az...

Postai utánvétel - ebben az esetben mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Ugye csomag feladásánál úgy van, hogy rá kell írni a csomagra a feladót és címét, és a címzettet és címét. Nekem most egy kb. 6cm x 6cm-es kis csomagot kellene feladnom, de erre nem tudom ráírni. Akkor?
2013. jan. 13. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd nagyobba. A méret nem annyira számít (csak nagyon nagy méreteknél), csak a súly.
2013. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ekkorába nem is engednék feladni?
2013. jan. 13. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Több ötletem is lenne.

1. Veszel egy lap vignettát, és kettőt felhasználsz, egyikre ráírod a címzett adatait, a másikra meg a feladót és a csomag mindkét oldalát felhasználhatod akár (de jól odaírni hogy címzett különben nem tudják értelmezni)

2. Ugyanaz mint az 1, csak nem vignettát raksz a csomagra, hanem kivágsz egy 6x6cm-es papírt egy üres lapból, szintén a csomag mindkét oldalára.


Ám ne felejtsd el, hogy kell még rá bélyeg/postai bélyegmatrica, esetleg ha ajánlottan adod fel akkor az is +1 matrica, szóval elég helyszűkében leszel.

Érdemes inkább egy nagyobb csomagban feladni, úgyis súlyra megy.

2013. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!