Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A postán hogy kell feladni 1...

A postán hogy kell feladni 1 csomagot amit a másik félnek kell kifizetni?

Figyelt kérdés
el szeretném adni 1 dolgomat és jelentkeztek érte de ugye vidéki az illető,így postai úton kell megoldani.hogy működik ez? valami olyasmit hallottam hogy amíg ő nem fizeti ki az összeget addig nem is kapja meg az árut.mennyibe kerülnek ezek? ha esetleg odamegyek a postára megkérdezni hogy működik akkor nem zavarnak el mondván h hülye vagyok? kérlek segítsetek sürgős lenne!köszönöm.
2013. jan. 16. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Utánvéttel.

A posta honlapján is meg tudod nézni. Ott díjkalkulátort is találsz.

2013. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! remélem majd megtalálom mert az előbb néztem és most nem működik az oldal,holnapra hátha helyrehozzák.
2013. jan. 16. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs messze a posta, nyugodtan setalj be a termekkel a postara es ha szerencsed van nincsenek sokan es kifogsz egy segitokesz nenit, aki kezseggel elmagyarazza, mit hogyan kell csinalni es mennyibe fog kerulni. Ha csak erdeklodni mesz, akkor ezt is kozold, mondd, hogy most meg nem szeretned feladni, de ha feladnad, akkor mi mennyi hogyan keziccsokolom? Hidd el nem fognak elzavarni, mert nekik az a dolgok hogy megmondjak mi hogy mukodik az olyanoknak, akik nem tudjak. Ok ezt tanultak iskolaban, mi nem. Mi nekunk ezeket nem kell tudnunk, neki viszont kutya kotelessege ezt veled kozolni, azert ul ott, azert ez a munkaja!
2013. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!