Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdőként mennyi lenne...

Pályakezdőként mennyi lenne az ideális bérigény, ha irodai munkára szeretnék jelentkezni és nem ez a végzettségem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Budapest vagy vidék?

multi vagy kicsi vállalkozás?

nyelvtudás kell?

irodai munk alatt asszisztenskedést értesz?

2013. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vidéki, szerintem kisebb cégről van szó, nyelvtudás csak előnyt jelent, és konkrétan általános irodai adminisztrátor,amire épp jelentkezni szeretnék.
2013. jan. 24. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:

nem akarlak kiábrándítani de akkor sztem netto 8O körül lehet az a bizonyos. de pályakezdőnek végülis az sem rossz, h egyáltalán elhelyezkedsz!


[link] ---------> ezt most nem tudom, h netto v. bruttó.

2013. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én sem álmodoztam sokkal többről :) Már ez is egész jó.
2013. jan. 24. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Simai irodai munkáért leginkább a garantált minimálbér, én tavaly 70-et kaptam, idén még nem tudom, mennyi lesz. Erre a sz@r állásra is tülekedés volt, én vállaltam a minimum pénzért, diplomával aminek némi köze is van a területhez, gyakorlattal, úgyhogy engem választottak.

Szerintem ha valakinek még csak nem is szakirányú a képzettsége nem fognak sokkal többet adni, 100 feletti összegről ne álmodj. Önéletrajzban szerintem intervallumot adj meg, aminek az alja a minimum.

2013. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam egy pillanatra sem 100 fölötti fizetésről. Örülök, ha (úgy alakulna) én is kapnék vagy 60-70 000-t.
2013. jan. 24. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég nehéz manapság irodai munkákat találni, próbálj meg ismerőst is rámozdítani.

A 0-tól mindenképpen több a 60 is, csak megélni nem lehet ebből sem.

2013. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna ismerősöm nincs ebben a szakmában. Még szülői házban élek, úgyhogy kezdésnek bármi megtenné :)
2013. jan. 24. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szakma nincs, irodás pedig mindenhol kell. Gyárban, üzletben, egészségügyben, iskolában... sok helyre elég egy érettségi, csak ugye a munkáltató szeret képzetteket berakni, ha van kínálat. De ha bárhol ismersz valakit, akkor se tapasztalat, se papír nem kell feltétlenül.
2013. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!