Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aranybányára bukkantam....

Aranybányára bukkantam. További teendő?

Figyelt kérdés

Alföldön a saját földemen kútfúráskor észrevettem hogy milyen feltünően szépen csillog a homok... Gondoltam mért ne kimosom, és arany, nem is kevés.


Kibányászásával nem szeretnék foglalkozni, ahogy van el szeretném adni a földet. Hova kéne furdulnom ezzel? Mi az eljárás ilyen esetben?



2013. jan. 26. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Kamu. Az alföldön nincs arany. Miért akarod átverni az embereket?

Ezen gondolkodj el.


Remélem törlik a kérdésed és nem versz át senkit.

Vagy tölts fel bizonyíték képet. :) Nyilván nem fogsz tudni.

2013. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyabbak? Bankok megvennék? Vagy kit kell ilyenkor megkeresni?
2013. jan. 26. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Pfff.


Ha kamu a kérdés, akkor elég vicces.

Ugyanis ha nem lenne kamu, az állam rögtön lefoglalná az egész földed, és valahol máshol talán kárpótolna téged.

2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyarán elvennék a földemet és adnának ugyanakkora területet máshol ahol nincs arany?
2013. jan. 26. 19:11
 5/10 Flector 67 ***** válasza:
Pontosan.
2013. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha az arany, akkor megeszem a sapkámat kis mustárral...


de amúgy ha véletlen mégis az lenne, akkor állami tulajdon, nem a tiéd

2013. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy feltűnt-e az Aranyásók Alaszkában/dzsungelben sorozatokban, hogy általában hegyvidékeken bányásztak a csókák, nem a nagy alföldön...


Továbbá, ki az, aki ilyen hidegben fúrat kutat?


Amúgy jó ha tudod, hogy elvileg még kutat sem lehet magánhasználatra fúratni (ha nem tejelsz az államnak), még a saját földeden sem, mivel Mo-n Állam bácsi mindent kisajátít, ami érték és a földben van (gondolom, hogy ez valami kommunista örökség), legyen az víz, arany, kőolaj, ókori város romjai vagy az elveszett frigyláda...

2013. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami a föld alatt van, az nem a tiéd, hanem az államé. Kivéve pl. a krumpli, amit ültettél :D


Ha egy ókori piramist találnál, akkor rögtön lefoglalnák az egészet, nyilván kárpótolnának. De ha egy 500 éves törött kancsót ásol ki, az sem a tied.

2013. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biotit -csillám,muscovite, chalcopyrite, macskaarany, vagy (találóan) : bolondok aranya....

sok néven nevezik azt amit te aranynak látsz,és ilyen szépen, "arany" fényben csillog ,szinte egész Mo-n megtalálható a homokban.

http://www.youtube.com/watch?v=i42Srw0WfQM


Fogsz egy tálat,és rázod vízzel együtt a cuccot

Az arany az 1-ik legnehezebb elem,így ez marad a legvégén a tálban láthatóan igen "lusta" a valódi arany.


Ha mégis arany..jobb ha kussban maradsz,és ha (csak !) napi 2-3gramm összejön,akkor meg van a napi biztos megélhetésed, amennyiben nem jártatod el a szádat mert az állam el vesz tőled,mert ilyen szar a törvény Magyarországon.

El venni elveszik, de adni alig-alig.

2013. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak tetszett nekemis hogy csillogot a homok kutfuráskor:)
2013. jan. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!