Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaphatok úgy állást ha pénzt...

Kaphatok úgy állást ha pénzt ajánlok az interjúztatónak?

Figyelt kérdés
Már elegem van h mindig mást vesznek fel helyettem, mert annyi a jelentkező.. szerintetek így biztosra mehetek h engem vegyenek fel v bepöccenek ha felajánlok ilyesmit?
2013. febr. 1. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez de beteg... Még ha mondjuk felajánlanád, hogy természetbeni juttatásként ledolgozod, de ez... Teljesen kizárt hogy működjön.
2013. febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes gondolat.

Attól függ.


Kis cégnél, ahol nagy eséllyel a főnök interjúztat ott értelem szerűen ennek az esélye nulla.


Nagy cégnél, ahol ey HR-es dönt ott még el is tudom képzelni, hogyha amúgy megfelelnél akkor összejöhet.

2013. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értsd meg a logikát:


Az interjúztató a cégért dolgozik. Csak akkor vesz fel, ha azt látja, hogy hasznot termelsz a cégnek. Hiába adsz neki 50 ezret, ha ő azt látja, hogy már az első három hónapban inkább egy másik interjúztatott kellene felvenni, mert vele 100 ezerrel jobban járna a cég.

2013. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hr-est érdekli a cég sorsa?

Amúgy én is értek hozzá, nemhiába hívnak be interjúra.. meg tudom h értek hozzá max nem tudom úgy előadni magam vagy a másik fizeti le a hr-est, nemtudom mi lehet pontosan az oka, de tenni kell vmit ha munkát akarok :)

2013. febr. 1. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy nem a HR-es fog egyedül dönteni, de amúgy is felelős a döntéséért, így eszedbe ne jusson korrumpálni, mert éppen azt fogja mutatni, hogy "ez a hülye annyira sem tartja magát, hogy felvegyem/továbbjuttassam"


Ha meg a majdani főnököd interjúztat vagy akár maga a cégvezető, akkor a fentiek pláne érvényesek...


Madách is megmondta: Küzdj és bízva bízz!

2013. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!