Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van olyan szerencsés, aki...

Ha van olyan szerencsés, aki megnyeri a lotton a milliárdokat, és APEH ellenörzést kap, mi történik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
semmi. ő már csak a nettó összeget kapja. a szerencsejáték zrt befizeti a nyereményadót helyette.
2009. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom,de ha vagyonodási ügyben ellenörzik,akkor megkell mondania,hogy Ö a lotto nyertes.Hol marad a titok tartás?
2009. szept. 4. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Ezt az APEH is bizalmasan kezeli. Ők sem adhatnak ki semmilyen információt egyik adózóról sem.

2009. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem nyertél?Ne füllents,megtalállak! :)
2009. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem!!!De jo lenne:)))))))))akkor majd Én kereslek meg:)))
2009. szept. 5. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az apeh nem csak ilyen hanem semmilyen infót nem adhat ki az általa nyilvántartott, vizsgált adózók adatairól vagy velük kapcsolatban bármiről, ezt keményen védi az adótitok és ha megszegik az súlyos következményekkel jár.
2009. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem,de ha az a valaki aki ennyi pénzhez jut,az elkezd költekezni,elég egy rossz indulatu bejelentés máris vizsgálni fogják a vagyoni helyzetét.Igy már az APEH-nál többen fogják tudni,hogy Ö volt a nyertes.
2009. szept. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!