Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Irány London! Iroda mennyir...

Az Irány London! Iroda mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Baj nincs velük, mert szállást azt ad, de többre ne számíts tőlük. Én laktam náluk, a lakással nem volt gondom, de mivel a fő profiljuk a lakáskiadás, ezért más egyébben nem lehet számítani rájuk. Én már eleve munkára jöttem, így nagyon nem érdekelt semmi más, csak hogy adjanak szállást. 2 hónap után eljöttem tőlük, találtam egy emberibb helyet olcsóbban.
2013. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm.

és ez mikor volt? csak hogy még a mai napig is megbízhatók-e?

2013. febr. 6. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. októberében jöttem ki, azóta nem sokat változtak. kezdetnek jók, mint bármelyik magyar szállásadó, de amint lehet el kell tőlük menni, mert lehet találni olcsóbb és főleg jobb szállásokat is. a magyarok által kínált szállásokon nagy százalékban 8-10 ember van egy lakásban,ami nem épp ideális. A jelenlegi helyemen csak 3-an vagyunk, és saját a Wc és a fürdő is
2013. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Véletlenül találtam erre a kérdésre, de szeretném megosztani Veletek a tapasztalataimat!2013 januárjában jöttem ki Londonba és kezdetektől az Iránylondonnál lakom. Nagyon megvagyok Velük elégedve, mivel az első perctől kezdve segítőkészek voltak mindenben. Természetesen nem tudtak Nekem munkát keresni, de minden fontos infót megkaptam Tőlük, ami a munkakereséshez szükséges és ez nagyon sokat segített az első időkben. A szállással kapcsolatban annyit, hogy mára már saját single szobám van és a barátaimmal lakom egy házban, mivel az Iránylondon segített abban, hogy egy helyre kerülhessünk. Ugyhogy köszi Nekik ;)
2014. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!