Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-Mobiltól neten kaptam...

T-Mobiltól neten kaptam számla értesítőt (távszámla). Hogyan kell ezt kifizetni? Nincs benne semmilyen számlaszám.

Figyelt kérdés

18-a a határidő, de eszem nincs hozzá hogyan működik. Voltam bent a t_mobilnál, de ott csak azt mondták, hogy hát van benne egy link és kidobja a számlámat, benne lesz az ügyfélazonosító és a számlaszám amire fizetni kell.


Na, nekem nincs ilyen link és semmilyen adat hogy hova fizessek. Most mit kell tennem?


Ha lekapcsolják a telefonom végem van!



2013. febr. 16. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

besétálsz a t-mobile-ba megint, és befizeted ott.


vagy felmész az oldalukra, és onnan, bankkártyával. vagy atm automatánál.. ezer lehetőség van.

2013. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ok, csak nem értek hozzá. :(

Nem tudok belépni az oldalukra.


Nekem egy számlaszám kellene meg egy ügyfélszám, ahogy pl. a Vatera is küldi. Azért kértem a netes számlát, mert gondoltam ilyen értelmesen küldik majd az adatokat. De hát nincs a mailben semmi infó, csak az összeg.


De hétfőn már 18-a. Akkor hétfőn nem is fogok tudni telefonálni?

2013. febr. 16. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
de fogsz tudni. és tuti van ott valami abban a mélben. az enyémben is ott van, bár az vodás.
2013. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már ketten néztük párommal, az enyémben tényleg nincs benne :(


Az ügyintéző is mutatta a saját mailjét, abban ott volt alul a link, az enyémben valamiért nincs. :(

2013. febr. 17. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor t-mobile.hu, bepötyögöd a telszámod és a jelszót, és a számlák közt megtalálod. Rákatt és fizetsz a bankkártyáddal.
2013. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rámentem, új jelszót kértem (nem is tudom, mikor csináltam volna "régit"???? sosem jártam az oldalon) és megvan a számlakivonat. hát abból sem volt egyszerű kihámozni a lényeget, de utaltam, most már csak remélhetem h jó helyre.
2013. febr. 17. 17:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Távszámlát saját magad kellett hogy igényelj elvileg. Tehát előtte áttekintetted hogy hogyan működik ez a rendszer...


Vagy még sem?

2013. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Januárban kötöttem a szerződést a T mobilnál és akkor kérdezték hogy neten fizetem vagy csekken. Mondtam legyen neten, a vaterázás alapján ez jó ötletnek tűnt, mondván kapok egy számlaszámot és egy összeget, elutalom netbankon keresztül és kész.

De azt nem tudtam h nem ilyen egyszerű számlát küldenek.


A lényeg annyi lenne hogy kispista tartozik x forinttal, akkor értesítjük kispistát h erre a számlára fizessen be x forintot.

Ez lenne logikus józan paraszti ésszel. Ennyit kellett volna e-mailben írniuk. Nem kéne ide távszámla meg MyTmobil izé. Csak egy emailt vártam az utalási adatokkal.

Azt nem gondoltam h itt hatvanhatezer külön regelés kell.

2013. febr. 17. 21:46
 9/10 anonim válasza:
Ha elolvasnád amit e-mailben küldenek, akkor te is okosabb lehetnél. Szerződéskötéskor kaptál egy e-mailt, hogy "Elbírásálára váró szolg. reg." Abból kellett volna egy Távszámla fiókot csinálni, vagy onnan egy meglévő fiókhoz hozzácsatolni a T-Mobile előfizudat. Namost onnantól kezdve, hogy ezt megkaptad, (illetve akkor is, ha nem) te E-számlás vagy, azaz nem tudod manuálisan hozzáadni a Távszámlához az előfizetésed. A számlaértesítődet is ha elolvasod, az van benne, hogy "számláját megtekintheti a My T-Mobile felületen." Tehát hiába a Távszámla a feladó, ez nem Távszámla (a logikát ne keresd.) Ha ebből igazi Távszámlát akarsz, akkor a legfrissebb e-mailben kattints a "regisztrálok a Távszámlára" linkre, és Mozilla Firefox, IE vagy Opera alól értelem szerűen csinálj egy reget, és onnantól kezdve oda jönnek a számláid ;)
2013. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megoldottam: kértem egy számlaszámot a T-Mobiltól és mivel a havidíj mindig ugyanaz csak azt utalom el, közleményben az ügyfélazonosítómmal. A netbankomban beállítottam az adatokat, így minden hónapban csak egy kattintás utalni.

Bementem, aztán mondtam hogy egyszerűsítsünk, mert nem hiszem el hogy így meg kell variálni. :)

2013. máj. 13. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!