Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, miért nem...

Valaki segítsen, miért nem licitál senki nekem a teszveszen? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Nem rég regisztráltam,felraktam 2 terméket,az egyiket már újra is indítottam,1 ft-ért sem kelt el!És láttam már hasonló és ugyanolyan terméket másnál,nekik folyamatosan licitálnak.Annyit észre vettem,hogy én még nem vagyok értékelt,más nevénél számok és csillagok vannak ami nekem nincs,de ha nem vesznek semmit akkor nem is lesz.Kiemelésekre is fizettem!Látogatják a termékeim,de se 1 licit,se 1 megfigyelés.A termékeimnél sokkal rosszabbakra is licitálnak másnál.Valami gond lehet,és nem tudom mi!Képeim szépek,pontos leírásokat adtam.
2013. febr. 19. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a termék?
2013. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 AMD számítógép
2013. febr. 19. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

minimál áras?


lehet a leírásod kevés. azt kiírni pl, hogy "amd számítógép" kevés.


de lehet, hogy gyenge nagyon, pl ha feltennék egy 386-os gépet, akkor 1Ft-ért se vinné el senki.


lehet drága a szállítási költséged így 1Ft-ért se éri meg nekik.

2013. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs minimál ár,az egyik régebbi 1.6GHZ AMD semron,a másik AMD Athlon core duo2x2,1GHZ.Mindent leírtam róluk,az összes fontosabb adatot,everest programból.
2013. febr. 19. 12:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze nem az a célom hogy 1ft-ért megvegyék,csak nézelődtem,és szinte mindenki 1 ft-ért indít,legtöbben minimál ár nélkül,és utánzom őket,gondoltam ha más is így csinálja,én is.És nem 2 szóban hírdettem meg,egy egész mondatot írtam.
2013. febr. 19. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!