Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a szakmád? Megtudsz a...

Mi a szakmád? Megtudsz a fizetésedből adni sok mindent a családodnak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 20:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy el tudod belőle tartani magadat?
2013. febr. 19. 20:21
 2/15 anonim ***** válasza:

Menedzserasszisztens, több éves asszisztensi és adminisztrátori gyakorlattal.

Jelenleg elhelyezkedni se tudok vele, úgymond a férjem tart el. Egyéb kérdés?

:(



Épp ma omlottam össze, hogy vagy diplomást vesznek fel asszisztensi munkára, mindenféle lótifuti titkári melóra találnak túlképzettet...vagy felvesznek egy diákot fillérekért, legfeljebb sűrűn cserélik.


Szakmán belül nagy a szórás a fizetések tekintetében, van ahol a minimálbért ajánlják, van, ahol nettó 150-et meg lehet keresni.

2013. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ice-T válasza:
Gondolom ezt nem komolyan kérdezed. :) Itt Magyarországon nagyon kevesen tudnak sok mindent megadni a családjuknak. Teljesen mindegy, hogy mi a szakma. Ebben az országban csak a politikusok és a bűnözők élnek jól, bár tulajdonképpen a mi politikusaink is bűnözők.
2013. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Irodai ügyintéző vagyok, és nem nem sok mindet tudunk megtenni a fizetésből.
2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van sok ismerősöm, akik nagyon jól élnek és szerintem nem bűnöznek. :)
2013. febr. 19. 20:29
 6/15 Ice-T válasza:
59%

Ilyen is akad, de összességében egy nagy nyomorúság van ebben az országban. Aki azt állítja, hogy ez nem így van, az vagy vak, vagy beleszületett a jóba.

A magyar munkaadók is olyanok, hogy arról jobb nem beszélni, sz@rházi a legtöbb, csak egy fogyóeszköznek tekintenek az alkalmazottra, nem emberként. Ott húznak le ahol tudnak és kihajtják a beled. Én a magam részéről ebből már nem kérek, kb 1 hónap és lelépek az országból.

2013. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én nyár előtt fogok elmenni, hová visz az utad?
2013. febr. 19. 20:36
 8/15 Ice-T válasza:
Ausztriába, de Németország sincs ellenemre.
2013. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Oké, leléptek! De azt gondoljátok, hogy nyugatabbra nem kell keményen dolgozni? Vagy hogy itt minden jó? Nincs munkanélküliség? Stb. Nem vagyok a külföldi munka ellen, magam is Ausztriában dolgozom, de ha a munkaadóm nem fizetné a szállást és a kaját, akkor nem érné meg itt lennem, mert ugyan nagyobb a fizetés, de a költségek is magasabbak, így ugyanúgy jössz ki mint otthon.
2013. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
DE fizeti! Itt a lényeg. Nem úgy,mint itthon. Az a lényeg,hogy lehúzzák az embert.
2013. febr. 19. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!