Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez átverés?

Szerintetek ez átverés?

Figyelt kérdés

[link]


[link] uj1ev/sem1/sem11a9ef.php?em=t9210@freemail.hu&fn=Istv%C3%A1n


[link] uj1ev/sem1/sem12ax3c.php?em=t9210@freemail.hu&fn=Istv%C3%A1n


2013. febr. 20. 18:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
szerinted?? Igen
2013. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Hm... most nem is lehet a tesztet kiölteni... anélkül meg nulla infó van az egészről.
2013. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek már rég nem hiszek.
2013. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
A pénzhez vagy munka kell, vagy bűncselekmény. Nem lesz csak úgy magától.
2013. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Erről a buta parasztról a videón, aki még beszélni sem tud képes vagy elhinni, hogy 1 év alatt olyan gazdag lett, hogy már dolgoznia sem kell, ráadásul olyan hülye, hogy ezt meg is tanítja bárkinek, hogy hogy csinálta (mondjuk azt, hogy olyan hülye még el is hinném).


Amúgy a videó elég gagyi greenbox, nagyon levágós, hogy a háttér mögé van vetítve.

2013. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Magyarán szólva ha ő meg is gazdagodott azt mások átverésével érte el,vagy csak keveseknek jött be amit mondott és többek buktak rajta.
2013. febr. 20. 20:17
 7/47 anonim ***** válasza:

Itt senkinek nem jött be semmi.


Valószínűsíthetőleg van ennek a csodálatos tanfolyamnak valami díja, amit be kell fizetni, aztán az úriember lelép a befizetésekből.

2013. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

Ha ez ilyen jó lenne, akkor nem mindenki ezzel foglalkozna?


Az ilyenek már a kétezres évek legelején lejáratták magukat.

2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Annak idején előfizettem valami internetes pénzkeresős anyagára a srácnak. Nagyon jól magyaráz és remek videókat készít (közben offline annyit kerestem mással, hogy nem értem rá foglalkozni ezzel, de az a kb 10-12 videó amit megnéztem a fizetős online felületén elég jó volt, értelmesen strukturált és jól tanít).


Most is fizettem közel ötezret egy hétvégi szemináriumáért (holnap és holnapután lesz), utána megírhatom, hogy kb milyen volt.


Az, hogy átverés-e attól függ, hogy mit vársz tőle. Ha jól tudom az 1ev.hu garanciális volt, ha vállaltad, hogy értelmezed az anyagot, utána csinálod és nem jön be, visszafizette a díjadat (de ahhoz tényleg csinálnod kellett).


Nem tudom, hogy mennyire hiteles a srác, de a magyarázatai számomra szimpatikusak és elégedett voltam a korábbi anyagával, azért lettem újra a vevője. Persze ez változhat a jövőben.


Jah, és nem próbálom meg magyarázni, hogy mennyire megéri, mert nem tudom, hogy másnak megéri-e. Ha nem hiszel abban, hogy ez a "paraszt" (ahogy egy előző kommentelő írta) tud tanítani neked bármit is, akkor hanyagold. Vagy vedd a bátorságot és változz.

2013. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

tegnap 20:32


De ha lelép a befizetésekből akkor nem hírdetné magát folyton mert csak egyszer lehet el játszani mások bizalmát,de ezzel nem azt mondom hogy nem lehet csaló.

2013. febr. 21. 00:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!