Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok a pénzzel?

Ti hogy vagytok a pénzzel?

Figyelt kérdés
Nektek már nincs belőle elegetek hogy létfontosságú és minden erről szól?

#élet #pénz #hatalom #létfontosság
2013. febr. 20. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne is mond. Nekem már nagyon ki van az agyam e miatt. Még nem is dolgozok, de már mindenhova fizessek ennyit meg annyit. Hogy honnan vegyek elő annyit azt senki sem mondja meg.
2013. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem a pénzt. Szerintem remek csereeszköz.


Néha elképzelem, hogyha nem lenne, akkor adhatnék a kenyérért tojást, a hajnyírásért vághatnék fát (illetve nem, mert otthon nyírom a hajam és nem szoktam fát vágni).

Bizonyos dolgokhoz soha nem jutnék hozzá. Nem tudnék áramot előállítani, nem tartanék tehenet és az autó összeszereléshez sem értek. A termékeimért amit árulok meg fizetnének telefontöltővel meg keszkenővel (illetve nem, mert nem tudnék termékeket venni és haszonnal továbbadni, valamint a sok keszkenővel sem tudnék mit kezdeni).

2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző voltam (csak túl korán küldtem el az üzit tévedésből).


Ha a pénzhez a hozzáállásod annyi, hogy "eleged van belőle" akkor nem is lehet neked sok (mármint nem is lesz).

Ne hagyd hogy megtévesszen: azt lásd benne ami. Egy remek csereeszköz. Nem több, nem kevesebb.

Nem a pénzről szól minden (bár a rajtuk megvehető dolgok valóban fontosak). Ha az igényeid kicsit, akkor csak kicsit szól életed a pénzről. Ha nagyok, akkor meg szintén nem a pénzről szól, hanem azokról a nagy igényekről.

2013. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem a pénz a gond, hanem a telhetetlen emberek.
2013. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem a pénz jó oldaláról beszélek hanem a rossz oldaláról a pénznek mivel vannak egyes emberek akik bármire képesek csak azért hogy több pénzhez jusson, és ezzel az embereket veszélyezteti és a természetet.
2013. febr. 20. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Amiről beszélsz, az nem a pénz rossz oldala, hanem az emberi kapzsiság. Ha nem lenne pénz, sokan akkor is halmoznának fel mindenfélét gátlástalanul.
2013. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha cserekereskedelem lenne és mondjuk a fő fizetőeszköz a szarvasmarha lenne, akkor egyes emberek mindent megtennének, hogy sok marhájuk legyen. Ebben az esetben a marhát szidná mindenki, miközben az is egy fizetőeszköz.
2013. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a pénzzel, általában azoknak van gondja vele, akik nem tudnak vele bánni, kevés van nekik.
2013. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szerintem csodálatos dolog a pénz,bármit megkaphatsz érte amit szeretnél.

Sőt még extrém esetben szerelmet is akár.De egészséget tuti,mert a sport,egészséges kaja is pénz.

Pénz nélkül se nyaralni nem mehetsz se előre lépni semmit se tudsz tenni.Kell az a sok pénz nagyon is,bár lehet neked kevés az igényed.

2013. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A pénz eszköz hogy elérjem a céljaimat és az álmaimat.


Nem több.

2013. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!