Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok internetes munkát ami...

Tudtok internetes munkát ami fizet és aki már próbáltais?

Figyelt kérdés
Szeretnék neten dolgozni vmi egyszerü munkát. Az értelmes válaszokat elörr is köszönöm.

2013. febr. 20. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen felteszik itt ezt a kérdést, de én még egyszer nem láttam olyat, hogy bárki érdemben választ tudott volna adni rá.
2013. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy típusú munka van: fordítás, rendes fordítóirodán keresztül. Sokáig dolgoztam így, mailen jött az anyag, szintén elektronikus úton vissza. A pénzt utalták, személyesen elég keveset kellett találkozni. (szerződés megkötése, esetleges érzékeny iratok személyes átvétele)
2013. febr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Aki tud az csinálja is és nem gyárt magának konkurenciát.


Aki tud az ért is valamihez. (nyelv, programozás, tanácsadás szakmán belül)

2013. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Tudok kettőt ajánlani. Az egyikhez kell egy kis angol nyelvtudás, a másikhoz nem, ahhoz csak türelem mert adatokat kell gyűjteni, gépelni. Megkaptam az első fizum, ezért merem ajánlani. Nem fogsz belőle meggazdagodni, de havi 20-30 ezret megkereshetsz, ha sok időd van, akár többet is. Ha érdekel, írj privit és küldöm a részleteket.


3-as válaszoló: aki interneten dolgozik, nem gyárt magának konkurenciát, de én is sokat kerestem, amíg találtam valamit. Hátrányom nincs belőle, ha másnak is ajánlom, mert attól a saját munkám még megmarad, akkor miért ne segíthetnék másnak. :)

2013. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

11:59


már hogy ne gyártana?! Ha én árulok 1 terméket, és beszervezek magam alá 1 embert ki ugyancsak azt a terméket kezd el árulni ugyan azokon az oldalakon ahol én akkor mondhatni "ellopja" az én vevőimet. Magyarul a konkurenciám lesz.



Főleg ha én vagyok Magyarországi képviselet egyedül, és csak nálam lehet azt a terméket kapni majd hirtelen megjelenik még 1 ember kinél lehet az az én konkurenciám lesz.


Társkereső oldalakból is van millió +1 és mindegyik a másik konkurenciája.


Van egy olyan érzésem hogy régebb óta vagyok a területen mint te!

2013. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy igazad van, vagy régebb óta vagy a területen mint én. Szerintem viszont vannak olyan munkák, amelyeknél nem gyártasz konkurenciát és itt most nem a forgalmazásra gondolok. Egyébként ilyen alapon az MLM rendszerek se működnének, mert azokban is mindenki ugyanazt árulja. Ha egy cégnek pl. munkaerőre van szüksége, legyen az fordítás, vagy egyéb, akkor nem fog egy alkalmazottat a nap 24-órájában dolgoztatni, ha sok a megrendelése, hanem keres még néhány emberkét aki nekidolgozik.

Na de szerintem ne vitázzunk ezen, mindkettőnknek meg van a saját véleménye és ez így a jó.

2013. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia én már próbáltam sok PTC oldalt egyikhez se volt türelmem végig csinálni a kifizetésig.. meg találtam a www.megatypers.com-ot először azt hittem ez is hülyeség, majd megérkezett a PayPalomra a pénz! Paypal-t használj mert akkor elég ha eléred a 3$-t és fizet. Ha szeretnél regisztrálni paypal-ra akkor az Invation Code ez: 5MQ7
2013. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Yogovideo már 1 dollártól fizet nagyon gyorsan gyűlnek a pontok ha regisztráltál írd be a a kódom 181628199 Google playbol kell letolteni az appot
2018. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Milyen az a yogovideo?
2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!