Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vettem egy előfizetéses...

Ha vettem egy előfizetéses telefont kéz alól, honnan tudhatom hogy folyamatosan fizetve van a számla?

Figyelt kérdés
Ha T-mobile-os a telefon, akkor egy T-mobile üzletben IMEI szám alapján meg tudják mondani hogy kinek a nevén van, fizetve van-e stb?
2013. febr. 22. 21:11
 1/8 anonim válasza:
Most azt várod, hogy egy idegen fizeti a Te telefonszámlád?
2013. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A telefont második tulajtól ( egy ismerőstől ) vettem, fél éves, nála nem volt probléma, de én szeretnék biztosra menni. Ezért szeretnék arról információt szerezni hogy hogyan tudok rájönni, ha a tulajdonosnak Pl. számlatartozása van?
2013. febr. 22. 21:18
 3/8 szántóvető ***** válasza:
papírt csináltatok az adásvételről?ha igen akkor bemész a Telekomhoz és kiderül ill. valami megoldást találnak.
2013. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos papyrt nem írtunk. Így is lekérdezhetem az információkat? A telefon papírjai mindd megvannak. Ezekszerint 2012.09.15.-én hozták ki 58 491ft-tal. Nem elég ha ezeket a papírokat bemutatom?
2013. febr. 22. 22:03
 5/8 szántóvető ***** válasza:

Kérdező ezek komoly dolgok!(és bonyolult is)

mivan ha bejelenti hogy ellopták a telefonját és rád gyanaxik?

És a T-mobile nem fog neked kiadni infot más telefonjáról+előfizetéséről.

írjatok papírt vagy menjetek be a T-mobile-hoz 1szerre.

2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a segítséget! Akkor holnap írunk egy adásvételit!
2013. febr. 22. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia)


A befizetési bizonylatok másolataid is elkérheted az ismerősödtől.


Üdv

2013. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vedd át tőle az egész előfizetést, úgy, ahogy van, és aztán te nevedre jönnek majd a számlák.

De miért nem veszel a telefonba saját sim kártyát és használod azt? Így tényleg az van, amit előttem írtak, használsz egy szolgáltatást, ami nem is a te neveden van - még csúnyán pórul is járhatsz.

2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!