Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 70. 000 ft-ból ketten hogyan...

70. 000 ft-ból ketten hogyan élhetnénk meg?

Figyelt kérdés

A rezsi + közös költség együtt 40.000 ft.

Marad 30.000 ft...


Légyszíves csak a kérdésre válaszoljatok. Keresek munkát, de amint meglátják az arcomat, elküldenek...


2013. febr. 25. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Esténként a pékségektől elkéritek ingyen a maradékot.

A piacokon is van, hogy a maradékot ingyen, vagy tényleg potom pénzért odaadják.

Kiállhattok zenélni az utcára. Vagy szimplán kéregetni, de akkor jó szöveg legyen a táblátokon!

Ha van erkélyetek, tegyetek ki vödröt, és az esővízzel öblítsétek a Wc-t.

2013. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mindenféle munkára. A szakmámban már nem is gondolkozom... Ápoló vagyok amúgy. Ott sem voltak toleránsak.. Egy kórházban!!! 4 hónapot dolgoztam ott.


Callcenternél is voltam, de oda se kellettem. Pedig amúgy magabiztos vagyok, jól beszélek, volt is egy ilyen próba, állítólag jól megfeleltem, aztán mégsem vettek fel.

2013. febr. 25. 18:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagy gyárak esetleg?
2013. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy tehetség, akkor sajnos sehogy. Ha nem ápló lennél, hanem egy frankó orvos, hallod a kutyát nem érdekelné az arcod.


Volt az IT szakmában egy ember (amerikai, nem jut eszembe a neve), neki is nagyon csúnya volt az arca a sok műtéttől. Viszont a szakmában isten volt.

2013. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!