Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tigáz. Ma jöttek nálunk, hogy...

Tigáz. Ma jöttek nálunk, hogy elakarják vinni a gázórát. Bővebben lent. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval ma jött egy tigázos, hogy a gázórát elakarja vinni.Tudni kell, hogy tavaly nyáron kikapcsoltak a szolgáltatásból.

Kötelességem odaadni, a gázórát, ha már le van bomblázva tavaly nyár óta?


Mivel van kazánom, ezért nem volt szükségem gázra.Nem is fizettem be az 500 000Ft-s csekket, mivel jogtalan volt.Viszont költözök most Németországba, elvileg 2 hónap múlva elvinnék a házat.Mivel már nagyon régóta hirdetem, nem akarom, hogy emiatt elálljanak a vételtől, ezért nem szeretném, ha elvinnék az órát.Amikor megvették a házat, akkor természetesen abból a pénzből én a Tigázzal a tartozást el is rendezném.

Szóval mit tudok tenni, hogy ne vigyék el?Kötelességem odaadni?Vagy, ha elkezdem most 15 000 Ft-val törleszteni a tartozást, akkor is elfogják vinni?


2013. febr. 26. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

a gázóra nem a Te tulajdonod, hanem a szolgáltatóé

ha 15e-rel elkezded törleszteni, az semmit nem ér egy ekkora tartozásnál

ha jogtalan volt a csekk, miért nem reklamáltál?

2013. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!