Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 30 nap közmunka után milyen...

30 nap közmunka után milyen juttatás jár?

Figyelt kérdés
Idén milyen juttatás jár 30 nap közmunka után? És erről a munkaügyi miért nem tájékoztat, hogy van ilyen lehetőség? Most hallottam róla és azt sem tudom, hogy ha ledolgozom akkor mi jár érte. Havonta valamennyi, vagy egyszeri juttatás?

2013. febr. 26. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
semmi :D. Ledolgozott napok után, ha 8 órás vagy, de a közmunka csak 6 órás
2013. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De 30 nap leigazolt munka után jár valami? Meddig jár?
2013. febr. 26. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te a foglalkoztatást helyettesítő támogatásra gondolsz!

Az úgy van,ha regisztrálva vagy legalább 1 évig a munkaügyiben és nem találsz állást,akkor igényelheted ezt a támogatást az önkormányzatnál.Az összege 22.800 ft.Ezt a támogatást,ha jogosult vagy rá 1 évig kapod.Ezt évente felül vizsgálják és abban az egy évben,amíg kapod felülvizsgálatkor fel kell mutatni 30 nap munkaviszonyt,h. tovább kaphasd,amit közmunkával is meg lehet szerezni.

2013. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sándor G ***** válasza:

30nap után nem jár semmi, csak 350 ledolgozott nap után jár 35-40nap időre, álláskeresői ellátás.

Nagyon tájékozatlanok az emberek, nem az számit hogy 8óra vagy 6órás foglalkoztatásban vettél részt, hanem az hogy hány napot dolgoztál le az adott évben, vizsgált időszakban.

A munkaügy által vizsgált időszak, az elmúlt 3évben eltöltött munkaviszonyban töltött napok száma, ezt +számolják, majd elosszák 10el, és annyi napig kaphatod az álláskeresőit.

350nap min.kell, hozzá.

2013. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
22.800.-
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaphatom. Két gyereket egyedül nevelek és több a családi és a két gyerek után járó gyerektartás összege (pedig a minimumot kapom), mint amennyi a megengedett összeghatár....2000ft-al jobban élek szerintük, mint szabad lenne....Hát ez igazán SZZUPPER!!! Mindjárt örömtáncot járok....De akkor kérdem én , ki kaphatja????? Aki félig már a sírban van, vagy akin már ez a kicsi sem segít?? Rajtam még segített volna...hát nem kapom.
2013. febr. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!