Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresési járadékot kapok...

Álláskeresési járadékot kapok márciusig, igaz, van már munkahelyem, de direkt nem jelentettem be magam, mert akkor "állítólag" nem kapnám meg végig a pénzt, igaz ez?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem, hogy van e valami START kártya szerű lehetőség? Ha bejelentene a főnököm, származna belőle valami előny? Úgy tudom, volt valami START kártya, de lehet csak összekeverem a szezont a fazonnal. Aki jártas segítene?

Mindenképp be leszek jelentve, csak megvárjuk míg lejár a 90 nap, utána minden mint régen? vagy vannak lehetőségek, hogy utánam kevesebbet kelljen adózni stb.


köszönöm előre is, szép hétvégét!



2013. márc. 2. 13:33
 1/1 anonim válasza:
Szia! Hát nekem elég gyanús ez, hogy még nem jelentett be, nem kapod az álláskeresésit, ha van munkád. Start kártya pedig nincs, helyette vannak más kedvezmények, ha pl 25 alatt vagy és elötte nincs 180 napos biztosítási jogviszonyod, akkor megjár a 25 év alattiakra vonatkozó kedvezmény (A szoc hóból 14,5%-al kevesebbet kell fizetnie a munkavállalónak). Vagy ha elmúltál 25,de tartósan álláskereső voltál (elötte min 6 hónapig) akkor is van kedvezmény ez a kedvezmény.
2013. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!