Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megvalósítandó cél hitelből,...

Megvalósítandó cél hitelből, vagy megtakarításból?

Figyelt kérdés
Te melyik mellett tennéd le a voksod és miért?

2013. márc. 4. 23:41
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne érdekük? Ha én vállalkozó vagyok, akkor tudok hosszú távon megélni, ha az üzletfeleimmel kapcsolatban maradok, hiszen 1: ha elégedett a partner, visszatér, 2: ha elégedett, márnak is ajánl. De csak akkor.
2013. márc. 5. 18:05
 12/60 anonim ***** válasza:

"mégsem akkora baj, hogy léteznek olyan pénzügyi tanácsadók, akik ajánlatokkal keresnek meg másokat. Erről mit gondoltok?"


Erről azt gondolom, hogy roppant népszerűtlenné teszik ezzel a szakmát.

Ugyanúgy ahogy a házaló ügynökre is rácsukom az ajtót (majd ha ÉN úgy ítélem, hogy szükségem van ágyneműre/porszívóra/bármire, akkor elmegyek a boltba és veszek), az ajánlataikkal zaklató pénzügyi tanácsadót is el fogom küldeni máshoz.

Amikor úgy ítélem, hogy szükségem van ilyen típusú szolgáltatásra, majd én megkeresem őt. Addig hagyjon békén.

2013. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Ez oké, de igény csak arra lehet, aminek a létezéséről tudsz. És ha abból indulok ki, hogy hányan adósodtak el nyakig, azt kell gondolnom, lett volna miért segítséget igénybe venniük, mégsem tették. Vannak, akiknek kell, hogy noszogassák, máskülönben sosem mozdulnak meg.
2013. márc. 5. 18:39
 14/60 anonim ***** válasza:

De akkor sem a zaklatás és tukmálás a megoldás. Lehet csinálni például weboldalt és hirdetni magát az embernek. Sokkal szimpatikusabb.

Na persze oda referencia kell, hogy hitelessé váljon.

2013. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Furcsa világ az, ahol zaklatásnak veszi valaki, hogy megszólítják. Weboldal: csak az talál rá, aki tudatosan keresi. Ugyanott tartunk, ahol az előbb. Ha valamiről nem tudunk, hogy legyen rá igényünk?
2013. márc. 5. 20:46
 16/60 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek az előző válaszolóval. Ha engem 1, 2, 3, 6 havonta hívogatnak ügynökök úgy, hogy én ezt nem kértem és nem szeretném vagy e-maileket küldözgetnek, spamelnek, azt bizony mindenki zaklatásként éli meg és a legkevésbé sem javítja a lakosság pénzügyi gondolkodását. Tovább megyek, szerintem ez csak az igazán káros!
2013. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Ha ugyanaz az ember hív fel, még talán el is fogadom, ha ezt valaki zaklatásnak éli meg. De csak akkor. És ismétlem: az a sok eladósodott, aki most fő a saját levében, megúszhatott volna gy ilyen állapotot, ha anno nem vágja le a telefont egy ilyen megkeresésnél, mert a helyzete megoldását tolta el magától. Akkor vajon melyik a fájdalmasabb? Felvenni a telefont, vagy 30 évig nyögni egy hitelt? Már ha bírod addig...
2013. márc. 6. 11:55
 18/60 anonim ***** válasza:
már az ilyen hozzáállás is idegesítő tud lenni, h megmagyarázzák a másiknak, h nem jól gondolkodik, nem nyitott, szűk látókörű. önmagában már ez is provokatív, nemhogy még az, h a pénzét akarja mindenki.
2013. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

"már az ilyen hozzáállás is idegesítő tud lenni, h megmagyarázzák a másiknak, h nem jól gondolkodik, nem nyitott, szűk látókörű."


Ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy azért adósodott el a fél ország, mert ők jól gondolkodtak?


"önmagában már ez is provokatív, nemhogy még az, h a pénzét akarja mindenki."


Azt nem érzed provokatívnak, hogy ezzel az ellenséges látásmóddal állsz neki mindenkinek?

2013. márc. 6. 14:57
 20/60 anonim ***** válasza:

én csak arról írtam hogyan kell az embereket meggyőzni és a tanácsadók mit csesznek el.

soha nem szabad minősíteni, számonkérni a másikat. egy tanácsadónak éreztetni kell, hogy mellette állsz és nem hülyének nézed az embereket.

csak mert ezzel lehet célt elérni, nem azzal, hogy szembesíted mekkora hülye a fél ország.

2013. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!