Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megvalósítandó cél hitelből,...

Megvalósítandó cél hitelből, vagy megtakarításból?

Figyelt kérdés
Te melyik mellett tennéd le a voksod és miért?

2013. márc. 4. 23:41
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
és az ellenséges hozzáállásom csak okozat volt..
2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:

a beszédtechnika


rossz: figyu, hülye vagy, bukod csak a pénzed, gyűjts nálam inkább


jó: figyu, eddig így csináltad, rendben, de mutatok egy jobbat ;)

2013. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Szerintem a nyílt lehülyézés és az ember cselekedeteivel való szembesítés nem azonos mértékű. Előbbi nyilván kerülendő, de utóbbi viszont bizonyos esetekben szükséges. Előbbi irritáló, utóbbi sokkal inkább arra szolgál, hogy kinyíljon az ember szeme. És ezt lehet kulturáltan és kevésbé kulturáltan tálalni.
2013. márc. 6. 15:36
 24/60 anonim ***** válasza:

a cégeteknek ajánlom a Comline tréninget


(ha te képviselsz bármit is..., mert úgy tűnik)

2013. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

"az ember cselekedeteivel való szembesítés"


ez eleve negatív, soha nem szabad vitát/ellenvéleményt kiváltani, mindig azt kell éreztetni, hogy mellette állsz. még a "de" szót is jobb kerülni

2013. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

figyu a reklámokat


"mert ön megérdemli"

"azért hogy egészséges legyen"

"mert jót tesz az egész családnak"


soha nem szembesít senki senkit semmivel...

2013. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

Állj!


Azt mondtam, bizonyos esetekben.

2013. márc. 6. 15:42
 28/60 A kérdező kommentje:
Én itt most mindössze egy kérdező vagyok, önmagamat, önmagam véleményét képviselem csupán.
2013. márc. 6. 15:46
 29/60 anonim ***** válasza:

ja, van az az oldal, pl, hogy lelombozod


pl. ha megbetegszel, nyugdíjba mész miből akarsz élni? miből tartod fenn a megszokott életszínvonalad? bla bla


DE!


ez csak pesszimista beállítottságú embereknél nyerő! nagyon vágni kell pár szóból kivel beszélsz. mert ha egy pozitív orientáltságúval, aki a profitot nézi mindenben, neki arról kell beszélni, hogy lesznek milliói.


soha nem szabad okoskodni, úgy nem nyílik meg senki, csak unszimpátiát keltesz. nincsenek bizonyos esetek, amikor valakinek a gondolatait terelni akarod. neked semlegesnek kell lenned.

2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
ha meg csak a magad véleményét képviseled, a tanácsadói pályát nagyon nem ajánlom.
2013. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!