Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik ilyen vállalkozói fórum?

Létezik ilyen vállalkozói fórum?

Figyelt kérdés
Egy hely, ahol vállalkozók mesélhetik el a történetüket, a sikereiket, az ötleteiket tárgyalhatják meg stb. Egy fórum a feltörekvő vagy már sikeres embereknek. Van ilyen hely? Én kerestem, de sajnos nem találtam...
2013. márc. 15. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakmai titkot nem sokat árulnak el, hisz abból él nem hülye.
2013. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szegeden a Szegedboost, kedd délutánonként van, az pont ilyen, cask nem internetes, hanem igazi.
2013. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval interneten még nincs ilyen fórum. Sajnálatos, szívesen társalogtam volna más feltörekvő vagy sikeres emberekkel.
2013. márc. 16. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne interneten, de szerintem nem is annyira baj, jobb ezt élőben. Budapesten van jó pár ilyen vállalkozói szervezet főleg fiataloknak. Jó magam is hamarosan fogok bekapcsolódni ezekbe.
2013. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok sajnos.
2013. márc. 16. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Angolul tudok. Fastlane fórumra keress rá.
2013. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt már ismerem, csak az évek alatt sajnos eléggé megkopott az angol tudásom, így a nyelv miatt gondjaim vannak vele. Egyébként az azzal kapcsolatos könyvet is olvastam. :)
2013. márc. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!