Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az ingatlank...

Az normális, hogy az ingatlanközvetítő nem adja oda a vevő elérhetőségét?

Figyelt kérdés
Én vagyok az eladó, sok a homályos folt ezen a cégen , többek közt ez sem tetszik?
2013. febr. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja hogy kihagyjátok a buliból,és esetleg ne kapja meg a jutalékát.
2013. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom kihagyni, de egy csomó mindent szeretnék magával a vevővel megbeszélni, fizikailag nagy a távolság és így esélyem sincs. Az ingatlanos nagyon hebrencs, nem bízom benne.
2013. febr. 10. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:

A közvetítőnek ez az egyetlen biztosítéka, hogy ne legyen megkerülve. Érthető, ha nem bízik Benned. Ma már kiben lehet megbízni?

Dolgoztasd meg jobban a pénzéért, segítsen a közvetítésben, intézd felé a kérdéseidet.

2013. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találkoztál már a vevővel? Látta az ingatlant? Mert ha igen, akkor alá kellett írnia egy papírt a közvetítőnek, miszerint nem hagyhatja ki őt. Ha megteszi, akkor ez alapján a közvetítő perelheti. De ha találkoztál a vevővel, akkor miért nem cseréltetek telefonszámot, illetve ő is tudna keresni, hiszen már tudja a címet. Homályos ez az egész.
2013. febr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
PErsze , látta az ingatlant! Közben almás lett a dolog, ingatlanközvetítőt váltottam. :)
2013. febr. 11. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg persze, hogy nem fogja kiadni neked az elérhetőséget, hiszen be akarod csapni. Ha ő hozta a vevőt, akkor neki jár a jutalék, akár szimpatikus neked, akár nem.
2013. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj, félreértettél! Nem azért váltottam, hanem mert egyáltalán nem ért a szakmájához!
2013. febr. 12. 17:32
 8/8 Richie21061 válasza:
odaadja a szerződéskötésnél.
2013. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!