Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eltelt több mint 1 hónap hogy...

Eltelt több mint 1 hónap hogy átvették a csomagot amit utánvétbe küldtem de a pénz nem ért vissza . Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Február 18.-án küldtem el egy utánvétes csomagot veszprémbe de másnap már a címzett fel is vette a csomagot és telefonon értesített hogy köszöni a telefont. addig oké hogy ő elégedett de már mác. 25.-e van és a pénz nem ért vissza a posta elindított már egy tudakozódást 3 hete de azóta semmi, akárhányszor bemegyek mindig csak azt kapom hogy holnap menjek vissza de már unom.. mit lehetne ezesetben tenni hogy megkapjam a pénzem? mert azért mégiscsak 10ezer forintól van szó ami nekem nagypénz és amugy is azért adtam el a telefont hogy kitudjam fizetni a villanyszámlát:( valaki segítsen!!
2013. márc. 25. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit erősebben kellene hatást gyakorolni a postára. meg kell mondani, hogy más szervekhez fogsz fordulni.


azt nem tudom, hogy postánál fogyasztóvédelem e a jó választás, de valszeg igen.ha megint elhajtanak, akkor kezdetnek beírhatsz a panaszkönyvbe, de ne az előtted álló postás munkatársra panaszkodj. Neki valszeg semmi köze az egésznek.

2013. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott valaki hibázott a postánál, és el akarják sumákolni. Ha az ő hibájukból a pénz elveszett, kötelességük Neked megtéríteni. Ne hagyd magad lerázni. 1 hónap már túl sok idő, ennyi idő alatt már gyalog is odaért volna a pénz. :)
2013. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt bizony a posta a hunyó.

A honlapjukon megtalálod az ÁSzFjüket, az üzletszabályzataikat és az elérhetőségüket.

Keresd ki a rád vonatkozó részeket és írj nekik e-mailt. A mailben ne felejtsd el kérni, hogy tájékoztassanak a felügyeleti szerveik elérhetőségéről. Erre egy kicsit elkezdik csipkedni magukat, amúgy hajlamosak félvállról kezelni (tapasztalat)

2013. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!