Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gyűjtsek, keressek...

Hogy gyűjtsek, keressek 500ezer ft-t 10 hónap alatt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mauritius szigetekre akarom vinni anyukámat de kb 500ezer ft kellene.Már van 100ezer.Tippek hogy hogyan keressek ennyit?14/F

2013. jan. 29. 16:49
 1/3 The Other ***** válasza:
61%

Úgy, ahogy a többi 100-at...

Esetleg ha rizikósabb vagy, akkor kérj meg egy 18 feletti személyt, hogy a kaszinóban tolja fel mindet a pirosra. Ötször. De itt a bukás is benne van a dologban.

2013. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos két személynek Mauritius inkább a duplája, alsóhangon.. :S

Inkább Horvátországba vidd idén nyáron, szerintem annak is nagyon-nagyon örülne, sőőt lehet el se fogadná. :)

2013. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Komoly dolgokat akarsz már 14 évesen,később az ilyenekből lesznek a sikeres emberek...


De sajnos el kell,hogy keserítselek.Mauritiusra kevés lenne 500.000,oda jóval több kell.Van 100.000-ed,ami már azért valami,gyűjtögess hozzá még és menjetek el inkább Horvátoszgába,Spanyolba,Olaszországba vagy még TALÁN Törökország is szóba jöhet.


Van egy olyan megérzésem,hogy anyukád annak is nagyon örülne...Egyébként én is el akarom vinni anyukámat nyaralni,de én már azért idősebb vagyok pár évvel és elég jól keresek.

Sok sikert a célod eléréséhez!

2013. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!