Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy hotel üzemeltet...

Hogy lehet egy hotel üzemeltetőjét a legjobban "megszivatni " (középszerű hotelről beszélünk) MILYEN ELLENŐRZÉST LEHET AZ ÜZEMELTETŐJÉRE KÉRNI (NAV, ÁNTSZ) stb illetve ezeknek mi a módja?

Figyelt kérdés
Azért lenne mert ebben a hotelben dolgoztam bejelentetlenül, megaláztak undoritóan bántak velem és az alkalmazottak ugy gondoltam ezen sérelmeket csak igy tudnam "viszonozni"mindenféle rosszakaras nelkül de ez az ember undoritoan viselkedett és meg szeretném leckéztetni

2013. márc. 25. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, ha ott dolgoztál tudod a hiányosságait. A NAV eléggé durván bünteti a fekete munkát, és könnyen lehet hogy most is lesz náluk feketéző. De ha nem névtelenül teszed nagyon megszívhatod.
2013. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ember soha nem szidja azt a főnököt, akinél dolgozik. Ha meg már nem a főnöke, akkor meg minek.

Én soha nem jöttem el sehonnan haraggal, pedig tudnék mesélni hasonlókat. Nem tudhatom mit hoz a jövő, s lehet egykor még szükségem lehet a gyűlölt személyre. Lehet ezt megalkuvásnak, vagy praktikumnak, bárminek nevezni.

Hogy egy színdarabból idézzek: Van az az életkor és családi állapot, amelyben az ember akkor is bocsánatot kér, ha megsértik.

A szívatással neked nem lesz jobb. Valószínűleg az utódaidnak sem. A szakma eléggé belterjes, esetleg elérheted, hogy a volt főnök „utánad nyúl”.

Egyébként ÁNTSZ, NAV ugrik-e névtelen levelekre? Mert ha nem, akkor téged is büntethetnek, s ha a feljelentésed alaptalannak bizonyul, akkor jó kis perre számíthatsz.

2013. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A NAV-nál van állampolgári bejelentő, de csak akkor kötelesek kivizsgálni, ha a neved és az értesítési címed megadod. Google segít megtalálni az űrlapot.


Enélkül is be tudod adni, de ekkor törvény adta joguk nem foglalkozni a bejelentéssel (de ettől még lehet, hogy fognak, ez rajtuk múlik).


Az, hogy mennyire egyenesek épp azok, akik ezt intéznék ill. hogy mennyi és milyen erejű barátja van a tulajnak azt te tudod, mérlegelj a felvállalt és az anonim között.

2013. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
És a bosszútól jobban fogsz aludni? Nem hiszem... :(
2013. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg de :-

Döglött egeret csempészel a raktárba, étterembe, wc-be, bejárati ajtóhoz, stb. Aztán jöhet az ántsz, ha a vendégek nem szaladnak el maguktól.

2013. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Inkább dolgozz bejelentett helyen, ahol nem kell, hogy bánjanak veled.


Például egy baromfifeldolgozóban, elég, ha 45 másodprcenként feldarabolsz egy csirkét, és felrakod a szalagra. Senkihez nem kell szolni.

2013. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!