Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek 3 millió forinttal?

Mit kezdjek 3 millió forinttal?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok, ennyi megtakarításom van. Nincs különösebben szükségem rá jelenleg, inkább passzív jövedelmet szeretnék kihozni belőle. Mit érdemes kezdeni vele, lekötni, befektetni?

2012. szept. 30. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én egy kisebb lakást vennék, amit kiadnék albérletbe. Vagy egy telket vennék.
2012. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kapo1588 ***** válasza:
93%

de jó neked hogy sikerült ennyit spórolnod? néz körbe ha találsz olcsó lakást vagy amihez kevés hitelt kell felvenned vegyél azt. most lent vannak az árak.

ha nem akarsz vele törődni akkor keresd az akciós bankbetéteket. vagy ha tényleg semmit nem akarsz vele nyiss egy TBSZ-t és rakd oda akkor a kamatadót is megúszod.

2012. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudni kéne mire van szükséged. Pl ha végeztél és jól jönne egy saját pecó, akkor ez önrészre elég, a törlsztőt fizessék addig az albérlők, neked csak azokat kéne pesztrálni, mire végzel a hitel fele lemenne és lenne egy garzonod. (azt azért tudni kell, h az ingatlan nem a legjobb befektetés most)

Ha befekteted egy cégen keresztül 10-12%ot elérhetsz szinte biztosan, mire végzel lenne belőle 4M.

2012. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Hogy te mit kezdj vele azt nem tudom, én tudnék vele mit kezdeni magamtól is.
2012. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!