Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent az Vaterán, hogy...

Mit jelent az Vaterán, hogy nincs minimál ár, de mégis a legkisebb ajánlható ár 1000 Ft?

Figyelt kérdés
ha kevesebbet ajánlok, akkor érvénytelen az aukció?

2013. ápr. 2. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Annyiról indul a licit.


Basszus, miért nem lehet elolvasni a gyik-et egy oldalon, ha már vásárolni is szeretnél? azért írják!

2013. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Te nem tudsz olvasni, vagy szövegértelmezési problémáid vannak?


A "nincs minimálár" és a "legkisebb ajánlható ár" az nem 1 és ugyanaz!

2013. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, ha azért válaszolsz, hogy kekeckedj, és megmutasd, hogy milyen okos vagy, akkor máskor inkább NE tedd, nem vagyok rá kíváncsi!

Második, ezért kérdezem.. Szintén azt tudom ajánlani, hogy ne írj, ha csak okoskodni akarsz. Főleg, ha nincs igazad! Valamiért kiírtam a kérdést, és hogy máskor tudd is, hogy mit írsz, itt van a link:

[link]

Ha lehetne, még 20-szor haszontalannak jelölném a kommentedet!!

Ennél szebb napot!

2013. ápr. 2. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

No, akkor megint leírom, hátha felfogod:

Annyiról indul a licit.


Basszus, miért nem lehet elolvasni a gyik-et egy oldalon, ha már vásárolni is szeretnél? azért írják!



Tudod, nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. Pláne, hogy mást néz hülyének, ha úszni tanítják.

2013. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy, de úgy gondolom, te szorulsz az ismétlésre: a kérdésemre VÁLASZT vártam, nem kioktatást, bármi mást. a stílusoddal nagy gond van, úh papolhatsz nyugodtan, jobb lenne, ha észrevennéd azt a gerendát a szemedben!!!!!!
2013. ápr. 2. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Basszus, mit nem értesz ezen?

1000-ről indul a licit, nincs minimálár, tehát nincs az, hogy 1500 alatt nem veheted meg mondjuk. (ha lenne minimálár, akkor hiába indulna 1000-ről, vagy akár 1ft-ról, a beállított minimálár alatt nem tudnád megvenni) Viszont 2-ért simán a tiéd, még licitálni sem kell.


Olvasd el a gyakran ismételt kérdéseket az adott oldalon, és akkor tudni is fogod.

2013. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ja, nekem nincs gerendám vaze, én tudom, hogy hogy működik az oldal, mert elolvastam! ilyen baromi egyszerű, tudod?
2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
talán ezt is leírhattad volna először, és hangsúlyozom, egyéb megjegyzés nélkül!! és most nem tartanánk itt. ha ideges leszel a gyakoritól, illetve az azon feltett kérdésektől, ne látogasd. segítséget kértem, és bár elég körülményesen, de kaptam.. szuper!
2013. ápr. 2. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tűnt volna fel, az első válaszban leírtam. De képtelen vagy szöveget értelmezni. na, mindegy
2013. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah jó, okos enged.. gondold csak, hogy neked van igazad! de utána azon gondolkodj el, hogy a valós életben tudsz-e úgy segíteni másoknak, hogy utána nem rúgsz beléjük?
2013. ápr. 3. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!