Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kaphatnék diákmunkát?

Hogy kaphatnék diákmunkát?

Figyelt kérdés

sziasztok.. 16 éves lány vagyok, nyár végén tölteném a 17-et de az nem aktuális már mert akkor tulajdonképen már nem is tudnék nyári szüneti munkára menni..:/ szóval ez elég nagy szívás..most próbálom a statiszta munkákat figyelni, de egyenlőre semmi..írtam már emaileket de semmi, sőt jelentkeztem neten keresztül néhány helyre host/reklámarc/statisztaként de semmi..:/ két diákmunkás oldalra is regisztráltam az egyiknél 17 éves kortól lehet de azért megpróbáltam, a rébusznál 15-től is akár de az összes lehetőség amit eddig láttam, betöltött korhatár 18.. és igazából szimplán takarítást vagy bármit is olcsóbban elvállalnék , csak hogy egy kis zsebpénzt szerezhessek, mert már hülyén érzem magam hogy a szüleimtől kérek pénzt, tudom de vhogy így érzem.. :( Szerintetek hol próbálkozzak?

az a baj hogy a szüleim is olyan körben dolgoznak, hogy nincsenek olyan kapcsolataink, amik tudnának ebben segíteni.. ha vki gondolja küldök magamról képet hogy milyen vagyok esetleg ismer vmi helyet..

köszönöm!

(Pest közelhez lakom)

16L


2013. ápr. 2. 12:07
 1/2 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok szintén 16 éves korom óta keresgélek de semmi. Most hogy nagykorú vagyok talán van valami esély. 18 alatt nagyon nehezen lehet munkát találni szinte lehetetlen,kivéve ha van protekciód. Keresgélj azért, menj be pl mekibe kérdezd meg alkalmaznának e. Próbálkozni kell hátha szerencséd lesz.
2013. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. ápr. 2. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!