Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy ezek a gyémánt...

Létezhet, hogy ezek a gyémánt eljegyzési gyűrűk átváltva, csak 13 ezerbe és 28 ezerbe kerülnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Persze, tudom, hogy Amerikában lehet ennyiért megkapni. Ha meg is venném, akkor Amerikában venném meg majd. Nos?



2013. ápr. 3. 11:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Persze, amióta a sarkon találtak egy hatalmas gyémántbányát, annak is lejjebb ment az ára, viszont ez nem nagy gyémánt, és nem is egyedi profi készítés, hanem tömegtermék :)
2013. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

tedd már hozzá hogy mennyibe keürlne hazahoznod onnan... legalább a duplája és akkro ott járunk hogy az a 13 meg 28 ezer máris 40 illyetve 90 ezer.

és az több mint valoszinü, hogy használt hiba cimkézik újnak.

Én ha eljegyezném barátnömet nem csicsáznám agyon a gyürüt mert nem azon lenne ott már a hangsuly hogy fej nagyságú topáz és rubinkirakásos legyen a gyürü. :)

2013. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nahja, GYÈMÀNT...DIAMOND, mi?

Ezeket az infókat azért nem árt figyelembe venni:


Diamond Information

Stone shape Princess

Minimum color IJ

Minimum clarity I2-I3

Cut Good cut

Minimum Total Carat Weight 0.13 carats

Stone Creation Method Natural

Stone Treatment Method Non-treated


Ezeknek a "gyémántoknak" a tisztasága igen csak csekély.

L2-L3 tisztaság a leggyengébb a sorban.

Persze jó dolog "elhinteni" leendö Kedvesednek, hogy Te egy gyémánt-gyürüvel kérted meg a kezét!

De valójában ezek az ékszerek (normális tisztaságu kövel) 6 számjegynél (Ft-ban) kezdödnek.

2013. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezeknek a feje egyáltalán nem nagy :) Én is azért nézek ilyeneket. Hazafele ki a francos nyavalya tudná bebizonyítani, hogy az a gyűrű nem Magyarországról származik ami az ujján van? Senki...

Köszi ezt a tisztaság infót. LE tudnád írni ide az összes ilyen kategóriát?

2013. ápr. 3. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezek ennyibe kerülnek. De a fénykép studiókörülmények között készült és szoftverrel is rádolgoztak. Ha élőben látod, hogy milyen, akkor érdemes megvenni, de így szerintem tuti csalódás lenne. Amerikában sem mennek máshogy a dolgok, mint itt.
2013. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A pici,kis tisztaságú elég értéktelen...

Lehet olcsó,de okkal.

2013. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy egy ilyen "kaliberü" gyürüért nem kell amerikáig "menni".


Egy "komolyabb" gyémánt gyürühöz, amúgy certifikát is jár, ami a kö tulajdonságait igazolja!

2013. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De Amerikában fogom megkérni a kezét! :) Ott leszünk több hónapig, gondoltam ott megveszem és el is jegyzem.
2013. ápr. 3. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
En a helyedben, inkabb nem egetnem magamat ilyennel...
2013. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!