Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az anyagi feltételek nem...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Ha az anyagi feltételek nem adottak, hogy mindenkinek fizessünk, kinek és mikor érdemes fizetni? Bentlét alatt vagy miután hazakerültünk?

Figyelt kérdés
Az 1 hónapos kisfiam születése óta kórházban van.Mütötték.Jelenleg 1 sebészorvosunk és 3 kezelöorvosunk van.Bentlétünk alatt pedig tegnap már legalább a 10. növér foglakozott vele.Kész anyagi csöd, ha mindenki munkáját honorálni kellene...Ès még ki tudja , mikor megyünk haza!!!
2013. ápr. 3. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe vagytok!

Szerintem mérlegelj, hogy ki az aki a legtöbbet tesz a gyermekedért, aki a legtöbbet foglalkozik vele. Olyan nővéreknek aki viszonylag keveset találkozik vele, én nem adnék. Senki sem várhatja el tőletek, hogy az adott körülmények között, még Ti jótékonykodjatok vele. Ezt ők is tudják, csak ha adsz azt senki sem utasítja vissza gondolom.

2013. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen apróságok, mint Pl most húsvétkor beleférnek, hogy vittem az osztályon dolgozó összes növérnek pici csokinyuszikat és tojásokat, aki aznap velünk volt, meg az éjszakásnak is nagyobbat...Vagy jobban tenném, ha érdemben attöl függöen ki hogyan viszonyul a picihez és hozzám, 500-1000-2000 Ft-okat dobjak szét?? Az orvosokkal pedig lövésem sincs...mindegyik a kezelöorvosunk, tehát sokat foglalkoznak vele és tájékoztatásban sem különböznek!!
2013. ápr. 3. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:

TB fizet mindent! Senkinek nem kell fizetni!

Sőt, nem is szabad, hiszen akkor csak fenntartjátok a rendszert.

2013. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze.... ha az országban minden rendesen müködne, nem kellene "fenntartani" így a rendszert!!!! Sajnos nem ilyen egyszerü a történet. :(
2013. ápr. 3. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. De mindenkinek adni... képtelenség. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy nem várhatják el.

Annak adj aki a legjobban viszonyul hozzátok és aki a legtöbbet foglalkozik a gyerekkel.

2013. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevésnek adj, de nekik rendesen. A legutolsó nővértanuló is felháborodna, ha 500Ft-s borítékot kapna.
2013. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem 500 Ft-os összegre gondoltam a legvégén senkinek sem!!Arra céloztam...alkalmanként... :)
2013. ápr. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!