Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az év melyik szakában érdemes...

Az év melyik szakában érdemes külföldre menni munkát keresni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a nyár holtszezon, tavasz és ősz a legjobb időszak. Igaz ez?
2013. ápr. 1. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem most tavasszal sem jött össze,úgyhogy a mai helyzetben nehéz erre válaszolni!
2013. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet, van egy épkézláb szakmád vagy csak szimplán értesz valamihez, akkor teljesen mindegy az évszak.
2013. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik kulfoldre milyen munkat??!
2013. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok Ha jól beszéled a azt a bizonyos nyelvet,akkor az állásinterjún mindegy,hogy milyen évszak van!De kérdéses mit akarsz dolgozni kint!
2013. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze azt értem, hogy állásinterjún mindegy az évszak, meg ha van szakmám és kellek akkor is, stb-stb, de az viszont nem mindegy, hogy mikor van több üresedés. Első körben a vendéglátásra gondoltam, ebben van tapasztalatom és kezdetnek nagyon jó lenne. Egyrészről azt gondolom, hogy a nyár jó lehet, mert kint a sok turista és megnő a forgalom tehát kell munkaerő, másrészről az hallottam, hogy nyáron rengeteg egyetemista és főiskolás keres munkát, ezért nagyon nehéz találni. Aztán ők visszamennek a suliba és ősszel ott a sok megüresedés. Nem tudom, hogy melyik logikának higgyek :)
2013. ápr. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!