Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen, a termékkel kapcsolato...

Ebayen, a termékkel kapcsolatos további kérdéseimmel hol tudom keresni az eladót?

Figyelt kérdés
Az oldalon az eladó oldalon a az eladóval való kapcsolatfelvételt megtaláltam, de nekem az e-mail címére volna szükségem. Miután rendeltem és fizettem az e-mailben található - ott feltüntetett - e-mail címen kereshetem? Azt írja mellé. Payment sent to **e-mail**. Ez a paypalos e-mail címe, de akkor ezen keresztül is tartja a vevőkkel a kapcsolatot?

2013. ápr. 5. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még nem vásároltál, csak érdeklődni akarsz a dologgal kapcsolatban akkor csak az ebay-en keresztül a cikk lapján alul megtalálod a lehetőséget.

Ha már megvetted a dolgot akkor az ebay az első mail-jében elküldi az eladó adatait a mal címével együtt.Ezután te döntöd el, hogy az ebay-en keresztül, vagy dirktben levelezel vele.

Tanács: rakj fel a keresődre fordító programot és akkor az azonnal lefordítja bármely ország ebay-es lapján keresel.

Ha többször vásárolsz, bele fogsz jönni.Én már Szingapurtól New Yorkig vásároltam kb 10 éven át sokszor és soha nem vertek át. Mindig azt kaptam amit a lapon igért az eladó.

Viszont soha ne állj szóba 95-96 %-nál rosszabb minősítésü eladóval!

Jó licitet!

cooper

2013. ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Bár ebayen most vásároltam először, viszont egy ideje vaterázok. A százalékokra tudom nagyon oda kell figyelni. Szerencsére, akiknek eddig néztem a termékeit 98-on fölül voltak :)

Azért egy drágább terméket nem szívesen kockáztatunk meg, ha még a 90-et sem éri el.

2013. ápr. 15. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!