Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-on hogyan kell a vevő...

Ebay-on hogyan kell a vevő címét megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem , hogy ebay-on ha vásárolok az én felhasználó nevemmel , akkor be lehet-e állítani postázási címnek egy másik címet , nem a sajátom , és mondjuk minden vásárláskor más címet adnék meg , ahova kell a terméket küldeni , a nélkül hogy külön levelet keljen írnom az eladónak.

2013. ápr. 12. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szóval olyan dolgot árulsz itthon ami nincs a birtokodban


nem túl korrekt megoldás

2013. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint a legtöbb netes eladó.
2013. ápr. 13. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:
amire te gondolsz az a dropshiping. A címet paypalon tudod átállítani, a legtöbb eladó csak paypalon megjelölt címre küld csomagot. Az ebayes vásárlás meg a dropshipping 2 külön dolog ( szerintem), a csomagon meg a te neved lesz, mert azt nem tudod átállítani paypalon ( legalábbis úgy tudom). De ha dropshippelni akarsz nem az ebay a megfelelő oldal, nézd meg a dhgatet v a alilbabat. Mondjuk én nem pártolom a dropshippinget, akkor már inkább vegyél raktárra és onnan add el, több költség, de nincs olyan, h a vevő nem kapja meg a csomagot.
2013. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod , ezen nem is agyaltam hogy a nevem lesz rajta , de igazad van , vaterán néztem hogy sokan csinálják , h külföldről küldik a terméket a vásárlónak , és úgy gondoltam hogy jó ötlet. Köszönöm.
2013. ápr. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!