Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért adtak másik feladatot a...

Miért adtak másik feladatot a munkahelyemen, miért nem folytathatom amit csináltam?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, 3 hónapra vettek fel dolgozni. és két új kolléganőmmel ugyanazt a feladatot csináltuk szerdán és kedden. Kép kivágást kellett csinálnunk meg forgatni a képeket. A lényeg az hogy tegnap akitől a munkát kaptuk nézte hogy hogyan haladunk, utána mondta nekem h egy két kép ferde lett egy kicsit és figyeljek oda. De tényleg csak két kép volt egy kicsit ferde. Ma amikor mentem reggel be, akkor a főnököm azt mondta más feladatot kapok marketingeset. És kérdezte h nehéz nekem e amit csinálok. én mondtam hogy nem, szívesen csinálom. Ő azt mondta hogy most másik feladatot kell csináljak.

Most azért kaptam másik feladatot mert az előzőben voltak hibáim?


2013. ápr. 4. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lattak, hogy benazol.
2013. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy aki a munkát adta, vagy a kolléganőid, elkezdtek mószerolni a főnöködnél, és ez lett belőle.
2013. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!